VIDEO: Izveidots nākotnes sēdeklis ar mainīgu formu, radot sajūtu, ka pastaigājaties

Auto industrija
10. februāris
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Publicitātes foto
Jaguar Land Rover veido nākotnes sēdekli – novatorisku, formu mainošu sistēmu, kas radīta ar mērķi uzlabot klienta labklājību, pievēršoties pārlieku ilgas sēdēšanas izraisītajam veselības apdraudējumam.

Mainīgo sēdekli testē Jaguar Land Rover salona izpētes nodaļa. Tā putās izmantoti vairāki aktuatori, lai radītu pastāvīgus mikropielāgojumus, kas liek Jūsu smadzenēm domāt, ka staigājat. Šo mainīgo sēdekli var individuāli pielāgot katram autovadītājam un pasažierim.

Vairāk nekā ceturtdaļai pasaules iedzīvotāju – 1,4 miljardam – ir arvien mazkustīgāks dzīvesveids, kas var saīsināt muskuļus kājās, gūžās un sēžamvietā, tā izraisot muguras sāpes.

Pavājināto muskuļu dēļ, krītot vai piepūloties, Jums ir lielāka iespēja savainoties.

Imitējot iešanas ritmu jeb kustību, kas pazīstama kā iegurņa svārstības, šī tehnoloģija var palīdzēt samazināt veselības apdraudējumu, ko izraisa pārāk ilga sēdēšana garos braucienos. Jāatzīmē, ka, piemēram, autovadītāji Lielbritānijā nedēļā nobrauc vidēji 146 jūdzes.

Šī izpēte ir daļa no Jaguar Land Rover apņemšanās pastāvīgi uzlabot klienta labklājību ar tehnoloģiskām inovācijām. Iepriekšējos projektos tika veikta izpēte kustības izraisīta nelabuma seku mazināšanai, kā arī ieviesta ultravioletās gaismas tehnoloģija, kas aptur saaukstēšanās un gripas izplatīšanos.

Kopā šie centieni ved pretim Galamērķim – nulle (Destination Zero). Jaguar Land Rover mērķis ir padarīt sabiedrību veselāku un drošāku un vidi – tīrāku, lai radītu atbildīgu nākotni saviem darbiniekiem, klientiem un kopienām visapkārt. Pastāvīgi radot inovācijas, Jaguar Land Rover pielāgo savus produktus un pakalpojumus strauji mainīgajai pasaulei.

Lasi citur

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs