Karlo motors ierosināts tiesiskās aizsardzības process

Aktuāli
Ziņu aģentūra LETA
3. decembris, 2019
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Publicitātes foto
Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa ierosinājusi SIA Karlo motors tiesiskās aizsardzības procesu, liecina Maksātnespējas reģistra publiskotā informācija.

Tiesiskās aizsardzības process Karlo motors ierosināts piektdien, 29.novembrī.

Tādējādi atbilstoši regulējumam kompānijai būs jāizstrādā tiesiskās aizsardzības procesa pasākumu plāns, kas jāsaskaņo ar kreditoru vairākumu un jāiesniedz tiesā apstiprināšanai.

Pēc Firmas.lv datiem, 2019.gada 26.novembrī Karlo motors bija Valsts ieņēmumu dienesta (VID) administrēto nodokļu parāds 728 915 eiro apmērā.

Tāpat kompānijai bija aktuāli divi nodrošinājumi – ar VID Nodokļu parādu piedziņas pārvaldes 2019.gada 19.septembra lēmumu piemērots aizliegums komercķīlas reģistrācijai, pārreģistrācijai, pārjaunošanai un grozīšanai, savukārt ar VID Nodokļu parādu piedziņas pārvaldes Pirmās piedziņas daļas 2017.gada 10.marta lēmumu piemērots aizliegums komercķīlas reģistrācijai, pārreģistrācijai, pārjaunošanai un grozīšanai.

Līdz ar tiesiskās aizsardzības procesa ierosināšanu tiek apturēta spriedumu izpildes lietvedība pret parādnieku, aizliegts nodrošinātajam kreditoram prasīt ieķīlātās parādnieka mantas pārdošanu, izņemot, ja tas rada būtisku kaitējumu kreditora interesēm, aizliegts kreditoram iesniegt juridiskās personas maksātnespējas procesa pieteikumu, aizliegts veikt parādnieka likvidāciju, kā arī tiek apturēts līgumsoda pieaugums, procentu pieaugums, nokavējuma naudas pieaugums un nodokļu prasījumu nokavējuma naudas pieaugums.

Karlo motors apgrozījums 2018.gadā bija 7,59 miljoni eiro, taču kompānija cieta zaudējumus 1,795 miljonu eiro apmērā.

Kompānija Karlo Motors reģistrēta 2001.gadā, un tās pamatkapitāls ir 4 749 525 eiro. Kompānijas īpašnieki ir Kārlis Bole (68,81%), kā arī Aivars Apkalns (15,59%) un Sergejs Ļesnojs (15,59%).

Vienlaikus SIA Karlo Conversion īpašniece un valdes locekle Solvita Koemeca aģentūrai LETA norādīja, ka Karlo Conversion šogad augustā no Karlo motors iegādājās tiesības noslēgt pilna servisa dīlera līgumu ar Citroen importētāju Baltijas valstīs Veho Eesti un servisa partnera līgumu ar Škoda importētāju Auto 100. Tāpat Karlo Conversion iegādājās preču zīmi Karlo motors.

Tādējādi kopš 2019.gada 1.oktobra Karlo Conversion ar preču zīmi Karlo motors sniedz Citroen pilna servisa dīlera pakalpojumus un kopš 2019.gada 20.novembra nodrošina Škoda oficiālā servisa pakalpojumus Vecā Biķernieku ielā 3, Rīgā.

Kompānija Karlo Conversion reģistrēta 2019.gada 16.maijā, un tās pamatkapitāls ir 2800 eiro. Karlo Conversion vienīgā īpašniece ir Koemeca. Karlo Conversion ir Francijas uzņēmuma Gruau oficiālais pārstāvis Baltijas valstīs.

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+