• Olga Rajecka skolā tikusi apcelta: Tas ļoti sāpēja…

  Mobings
  Santa.lv
  Santa.lv
  31. jūlijs, 2022
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Kadrs no video
  Mobings jeb apcelšana skolu vidē ir pietiekoši nopietna problēma, par kuru ilgu laiku diemžēl tika runāts pārāk maz.

  Pēdējā laikā šai ziņā situācija sāk uzlaboties, arvien vairāk cilvēku uzdrīkstas runāt atklāti un psiholoģiskā terora upuriem vairs nav jājūtas tik vieniem un nesaprastiem.

  Par skolas laikā piedzīvoto apcelšanu kanāla 360TV raidījumā “Pasaki to skaļi” piekritusi pastāstīt arī tautā iecienītā dziedātāja Olga Rajecka:

  “Es diezgan labi mācījos, man bija panākumi sportā, un pats galvenais – jau skolas laikā dziedāju uz skatuves. Tas daudziem kremta, saņēmu arī netaisnīgu kritiku, visādas piezīmītes.

  Īpaši izcēlās kāda meitene, kas dzīvoja man kaimiņos un līdz ar mazliet vairāk zināja par mūsu mājas dzīvi. Piemēram, ka mamma strādā fermā un es reizēm arī eju palīgā.

  Viņa ienesa skolā to teicienu, apmēram, slaucējas meita, ko tu no sevis esi iedomājusies .. Pusaudžu gados tas ļoti sāpēja, bet no otras puses – šīs meitenes izdarības ļoti norūdīja mani, padarīja stiprāku. Bija viens posms, kad tieši viņas dēļ es nolēmu, ka par kaut ko kļūšu, pierādīšu sevi.”

  Mobinga upura izjūtas nav svešas arī jaunajai dziedātājai Patrišai, kura nu iesaistījusies kampaņā un palīdz citiem skolēniem līdzīgā situācijā. Ko par šo problēmu domā, skatieties šajā video!

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē