• Šobrīd

  weather img

  Rīga 0°C Sniegs, D vējš, 4.63 m/s

  IZPROT TAVAS SĀPES

  Zīgerists nomiris naktī pēc jubilejas svinībām. Draugs atklāj, kā tas noticis

  Slavenības
  Edgars Orlovs
  Edgars Orlovs
  6. februāris
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Joahims Zīgerists
  Foto: F64
  Joahims Zīgerists
  Joahims Zīgerists bija viena no spilgtākajām personām 90. gadu Latvijas politikā. Divas dienas pirms savas 76. dzimšanas dienas viņš nomira.

  «Joahims pēdējos gadus daudz slimoja. Bet cīnījās, veica dažnedažādas medicīniskas procedūras, taču kļuva aizvien vārgāks un vārgāks,» PDz atklāja Joahima Zīgerista domubiedrs un draugs, Latvijas grieķu kopienas Patrida vadītājs Odisejs Kostanda. Pēdējos gados Joahims pastāvīgi dzīvoja Vācijā. «Bet tāpat jau brauca uz Latviju. Pēdējo reizi bija pagājušajā gadā. Atceros, sagaidīju viņu lidostā, braucām uz Staļģeni, kur atgūtajās sava tēva mājās Jaunsvirlaukā viņš uzcēlis baznīcu. Pēdējās reizēs viņam bija grūti kustināt roku, arī runāt. Ko tur padarīsi, ar veselību ir tā, ka ar gadiem kļūst aizvien grūtāk,» secina Odisejs.

  «Joahimam pašam bērnu nav, bet pusmāsai Ritai, kas arī jau devusies mūžībā, gan tādi bija. Tieši Ritas mazmeitiņa Anna bija klāt Joahimam pēdējās dienās,» stāsta Odisejs. No Annas viņš arī uzzinājis sēru vēsti. «Esot paēduši vakariņas, mazliet pasvinot 76. dzimšanas dienu, kas bija gaidāma aiznākamajā dienā. Vakarā devušies gulēt, bet no rīta Joahims nepamodās… Acīmredzot viņš bija pelnījis aiziet tieši tā. Karaliski – miegā.

  Bija jau skaidrs, ka slimība neatkāpsies, kāds gaidāms rezultāts. Bet viņš vismaz vēl pēdējo reizi nosvinēja.

  Vismaz tas labi,» asarām acīs atklāj Odisejs. Visticamāk, Joahims tiks izvadīts Vācijā. «Tur apbedīta viņa mamma un arī citi radinieki,» saka Odisejs un atklāj, ka šobrīd domājot, kā Latvijā sarīkot atvadu pasākumus.

  Vairāk par Zīgerista pēdējām dienām lasiet žurnāla «Privātā Dzīve» jaunākajā numurā!  

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+