• Šobrīd

  weather img

  Rīga -2°C Skaidrs, D/DR vējš, 3.6 m/s

  Viktors Freibergs izdod grāmatu par cīņu ar vēzi: Ceru, ka tā palīdzēs citiem atgūt dzīves sparu

  Privātā Dzīve
  Anastasija Kuzminova
  Anastasija Kuzminova
  8. novembris, 2019
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: ĢIRTS OZOLIŅŠ (F64)
  Laista klajā kinopētnieka Viktora Freiberga Kinomāna slimības vēsture – privāta un vienlaikus kinematogrāfiska dienasgrāmata, kurai bija arī terapeitisks efekts viņa cīņā ar smago slimību.

  Cer, ka grāmata palīdzēs citiem

  «Kad manā dzīvē iestājās neziņas pilns un smags posms, nolēmu sākt rakstīt šo daļēji fiktīvo dienasgrāmatu un rakstīšanai izrādījās dziedniecisks spēks. Grāmata ir arī par kino, kas joprojām palīdz man izdzīvot,» tā par savu pirms sešiem gadiem iesākto dienasgrāmatu saka Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes Komunikāciju studiju nodaļas vadītājs un lektors Viktors Freibergs. «Es ļoti ceru, ka tā palīdzēs arī citiem atgūt dzīves sparu un nejusties vientuļiem savās ciešanās,» viņš piebilst.

  Freibergs, prezentējot savu veikumu kuplā sanākušo lokā, atzinās, ka īsti nezina, ko par to stāstīt. «Manas intervijas par šo grāmatu visas ir vienādas – var izlasīt tikai vienu. Drīzumā būs vairākas. Un tad vienā brīdī viss apstāsies, kad visi izlasīs grāmatu un negribēs ar mani runāt. Tad iestāsies miers un negaidīts klusums,» ar sev raksturīgo melno humoru noteic autors.

  Populārākie raksti

  Raksta turpinājums:

  Nākamā lapa

  Nākamais: Lielākais atbalsts – meita
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+