• Šobrīd

  weather img

  Rīga +19°C Skaidrs, R/ZR vējš, 2.06 m/s

  Olga Dreģe saglabājusi skatītāju dāvinātos ziedus 50 gadu garumā

  Slavenības
  Santa.lv
  Santa.lv
  25. maijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Kadrs no video
  Raidījumā «360TV ZIŅneši» viesojas leģendārā aktrise Olga Dreģe, kura atklās, cik lomās viņai savā aktrises karjerā ir nācies iejusties. Tāpat sarunas laikā sekos unikāla atklāsme, kā tieši un kāpēc Olga vairākus gadu desmitus ir saglabājusi no skatītājiem saņemtos ziedus.

  Pirmajā raidījumā skatītājiem bija iespēja redzēt, kā Neldijas kundze pirmo reizi apmeklē teātra izrādi, kurā spēlēja mūsu izcilā aktrise Olga Dreģe. Pēc izrādes aktrise ciemojās ziņnešu studijā, lai vairāk padalītos savās sajūtās par piedzīvoto.

  Sarunas laikā Dreģes kundze neslēpj prieku un pagodinājumu par to, ka viņas izrāde var tik daudz nozīmēt skatītājiem un sniegt bagātīgu emociju buķeti. Aktrise ļoti ciena savus skatītājus, Izrādās, ka Olga Dreģe īpašā veidā saglabā skatītāju dāvinātos ziedus jau piecdesmit gadus.

  «Es, piemēram, dāvinātās rožu galviņas kaltēju un salieku pēc tam maisiņā. Man gribētos, lai šos maisiņus pēc tam ieber mūža mājā uz tās segas, lai visa tautas mīlestība nāk man līdzi.»

  Patiesi Olga novērtē savus skatītājus un viņu dāvāto mīlestību. Kādi vēl stāsti glabājas aktrises atmiņās – skaties video!

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+