• Šobrīd

  weather img

  Rīga +7°C Daļēji saulains, R/DR vējš, 1.54 m/s

  Mūziķis Grāvers nevēlas, lai viņu izseko un lūdz draugiem pat dzēst viņa telefona numuru

  Privātā Dzīve
  Gita Vīksne
  10. jūnijs, 2020
  1 komentārs

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: F64
  «Nevienam nav tiesību izsekot mani bez manas piekrišanas,» uzskata grupas Jumprava solists Aigars Grāvers, kurš aicina ikvienu, kurš plāno izmantot jauno lietotni Apturi Covid, dzēst viņa telefona numuru no kontaktu saraksta.

  «Tas nav joks, es patiešām šādu aicinājumu pirms dažām dienām ierakstīju feisbukā,» PDz saka mūziķis Aigars Grāvers. Viņš neatbalsta jauno brīvprātīgo kontaktu fiksēšanas lietotni Apturi Covid un lūdz draugus un paziņas, kas plāno to lejupielādēt, Grāvera telefona numuru no sava saraksta pirms tam izdzēst.

  «Šajā paziņojumā viss ir saprotami uzrakstīts. Gudrāk un skaidrāk vairs nevarēšu paskaidrot,» PDz teic Grāvers. Savu aicinājumu draugiem viņš pamatoja šādi: «Jums nav manas piekrišanas izmantot manu tālruņa numuru, e-pastu, vārdu vai jebkuru citu personisku informāciju, saistībā ar lietotni Apturi Covid, lai ar šīs lietotnes palīdzību tās īpašnieki identificētu, izsekotu vai iegūtu manus, manas ģimenes, manu draugu un paziņu kontaktus. Saprotu, ka visi jūsu kontakti, kā arī jūsu kontaktu kontakti kļūs zināmi Apturi Covid lietotnes īpašniekiem uzreiz pēc tās instalēšanas jūsu viedtālruņos.

  Redzot, kas notiek Ķīnā ar līdzīgas lietotnes izmantošanu, es atsakos kļūt par Apturi Covid lietotnes tiešu vai netiešu lietotāju.

  Es nevēlos, lai valdība vai kāda cita organizācija jebkādu iemeslu dēļ izseko mani.

  Tas ir pretrunā ar manām cilvēktiesībām.» Uz PDz jautājumu, vai ar šādu paziņojumu nebaidās aizbiedēt draugus un sadarbības partnerus, Grāvers atbild īsi: «Tādā gadījumā man būs citi draugi.»

  Mūziķim ārkārtējās situācijas dēļ valstī atcelti visi viņa koncerti, un tas noskaņojumu neuzlabo. «Tādas muļķības kā online koncertus neplānoju. Arī mūziķu uzstāšanās autokoncertos man nav saprotama. Īsts rokkoncerts pieprasa dzīvu cilvēku klātbūtni. Cilvēku, nevis automašīnu. Negribu spēlēt koncertu mašīnām! Brīnos par mūziķiem, kas tādos uzstājas. Acīmredzot viņiem šī ačgārnā pasaule šķiet normāla,» teic Grāvers.

  Materiāls publicēts žurnālā Privātā Dzīve, Nr. 22

   

  1 komentārs

  Rita Auguste
  Mākslinieka kungs!Nedzīvojiet ilūzijā, ka ApturiCovid Jūs interesē kā personība vai mākslinieks. šī sistēma sniegtu informāciju, tai skaitā arī Jūsu draugiem un mīļajiem, par iespējamu risku tikt inficētam,līdz ar to viņiem tiktu dota iespēja pieņemt lēmumu attiecībā uz savu un savu mīļo cilvēku veselību un tālāko rīcību. Vistraģiskākais dzīvē ir brīdis, kad tev neviens vairs nezvana, to nevajadzētu pašam steidzināt.Jo tas vienmēr pienāks pats, un tas vienmēr būs par ātru...

  Pievienot komentāru

  Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+