• Lai segtu parādus, krievu skaistule Oksana Vojevodina spiesta pārdot dārgo saderināšanās gredzenu

  Privātā Dzīve
  Inese Mizovska
  3. novembris, 2019
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: VIDA PRESS, INSTAGRAM
  Krievu skaistule Oksana Voevodina vairs neslēpj, ka viņas laulība ar bijušo Malaizijas karali ir izjukusi un viņa palikusi viena ar mazo dēlu. Lai segtu parādus, Oksana nupat pārdevusi saderināšanās gredzenu.

  Mis Maskavas 2015 Oksanas Voevodinas mīlasstāsts līdzinājās pasakai. Viņā ieskatījās Malaizijas karalis Muhammads V, un, lai varētu precēt meiteni ne no savām aprindām, viņš oficiāli atteicās no troņa. Laime nebija ilga, un vasarā izskanēja runas, ka viņu attiecības ir galā. Sākumā skaistule to noliedza, bet oktobra sākumā atklāti paziņoja, ka Muhammads V pametis viņu un mazo dēlu jau decembrī. Intervijā Mail Online Oksana aicināja vīru attapties un padomāt par savu reputāciju.

  Lai samaksātu rēķinus un segtu uzkrājušos parādus, krieviete nupat pārdeva savu iespaidīgo saderināšanās gredzenu. «Neteikšu, par kādu summu pārdevu, bet tā ir trīs reizes mazāka par reālo,» sacīja Oksana. Eksperti lēš, ka juveliera Džeikoba Arabo mākslas darba cena ir aptuveni 160 tūkstoši eiro.

  Daily Mail vēsta, ka šķiršanās iemesls bijis Oksanas vēlme eksponēt savu privāto dzīvi. Konflikts sācies pēc tam, kad skaistumkaraliene ievietojusi kāzu foto sociālajos tīklos.

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+