• Brazīlietis Felipe grib dabūt uz Latviju visu ģimeni. Māsa jau ieradusies

  Slavenības
  Lauma Lapsa
  13. septembris
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Felipe ar māsu Thaisu.
  Foto: F64
  Felipe ar māsu Thaisu.
  Ballīšu karalis un modelis Felipe sapņo Latvijā nopirkt māju, lai visa ģimene vasarās varētu dzīvot šeit, bet ziemas pavadītu dzimtajā Brazīlijā.

  «Mana jaunākā māsa Thaisa atteicās no vieglatlētes karjeras Brazīlijā un izlēma pārcelties uz Latviju,» žurnālam «Privātā Dzīve» atklāj Felipe. Līdz šim jauniete Latvijā divas reizes ciemojusies pie brāļa, bet tagad izlēmusi te apmesties uz dzīvi. Viņa jau atradusi darbu kādā telekompānijā klientu apkalpošanas jomā, kur bijusi vajadzīga speciāliste ar portugāļu valodas zināšanām. «Māsa pagaidām neprot latviešu valodu, bet viņa mācās. Ļoti uztraucos par viņu, bet ceru, ka viss būs labi. Es zinu, ka sākumā māsai būs grūti, bet domāju, ka tas viņu padarīs tikai stiprāku. Mani priecē, ka latvieši ir kļuvuši iecietīgāki pret ārzemniekiem un melnādainajiem,» teic Felipe. Thaisa arī sportam neplāno teikt ardievas – katru dienu trenējas Daugavas stadionā un cer piedalīties sacensībās Latvijā.

  Māsa pagaidām apmetusies viesnīcā Vecrīgā. «Lai kārtīgi iejustos Rīgas dzīvē, viņai vēl nepieciešams sakārtot uzturēšanās atļauju un atrast dzīvokli,» saka Felipe. «Šobrīd īrēju dzīvokli Vecrīgā – blakus viesnīcai, kurā dzīvo māsa. Ja viņai ir kaut kas nepieciešams, es palīdzu,» teic viņš.

  Brazīlieša tuvāko gadu plānos ir nopelnīt daudz naudas un iegādāties māju Latvijā, lai šurp varētu pārcelties visa viņa ģimene. «Mēs varētu pusgadu, kad šeit ir silts, dzīvot Latvijā, bet otru pusgadu – Brazīlijā. Tas tāpēc, ka ziemā izturēt aukstumu mums ir nepanesami grūti. Starp citu, māsa nekad iepriekš nav redzējusi sniegu. Šogad viņa, te dzīvojot, to izbaudīs pirmo reizi,» smej brazīlietis.

  Vairāk lasiet žurnālā «Privātā Dzīve»!

  • Reperis Gacho uz ielas iekausta Krievijas dzejnieku. Viņš grib sāpju naudu un atvainošanos. 
  • Ance Krauze vairs nenēsā laulības gredzenu.
  • Zani Jančevsku pierunā atgriezties teātrī.
  • Kā jūras krastā dzīvo Uldis Marhilevičs.
  • Andri Bērziņu pasludina par mirušu: Ceru, ka neģēļi tiks atrasti un sodīti.
  • Brazīlietis Felipe plāno uz Latviju dabūt visu ģimeni. Māsa jau ir šeit!
  Privātā Dzīve nr37/2023

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Daba un Dzīvnieki

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Abonē