Arņa Krauzes lauku māju apciemo lācis — vandālis

Dzīve laukos
Kristīne Vilīte
22. maijs
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: NO IZDEVNIECĪBAS ŽURNĀLS SANTA ARHĪVA UN INSTAGRAM
Kopš TV žurnālists Arnis Krauze savā lauku īpašumā uzstādījis kameras, viņam ir pašam savs realitātes šovs.

«Priecāties par saviem laukiem attālināti varu ar web kameras palīdzību,» atklāj TV žurnālists Arnis Krauze, kurš jau vairāk nekā desmit gadu brīvajos brīžos saimnieko lauku mājās netālu no Gaiziņkalna, kur ir senas viņa dzimtas saknes. «Tā man ļauj vērot pašam savu realitātes šovu par meža dzīvniekiem,» stāsta viņš.

«Pēdējā gada laikā esmu saskaitījis 12 dažādus dzīvniekus savā pagalmā, sākot ar stirnām un beidzot ar āpšiem. Vislielākais prieks un pārsteigums man bija lūši – nekad nebiju tos redzējis! Dravu postītājs lācis, kurš nesen pat bija nokļuvis ziņās, gan no manas kameras spējis izvairīties, atstājot tikai savu autogrāfu – apgāztus bišu stropus.

Ņemot vērā, ka dzīvoju mežā un manas pļavas ir brīvas no jebkādiem pesticīdiem, es tās aizdodu biteniekiem. Bet bišu stropi ir kā ielūgums lācim. Kopš zinu, ka pinkainis klejo pa maniem mežiem, retāk dodos garajās meža pastaigās. Īsti nezinātu, ko viņam teikt un kā rīkoties,» teic Arnis.

Krauzes lauku īpašumā notiek ne tikai meža zvēru realitātes šovs meža vidū, Covid-19 krīzes laikā ierakstīta pat TV radījuma Melu teorija viena sērija.

Autors: Kristīne Vilīte, sadarbībā ar žurnālu LAUKU MĀJA.

Lasi citur

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

 

 

Noderīgi un interesanti

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs