Antra Stafecka tiek pie tiesībām: Uz ceļa brīžiem jūtos kā flegma. Visi apdzen!

Privātā Dzīve
Gita Vīksne
2. septembris, 2019
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Instagram
«Jau nākamajā dienā pēc autovadītāja apliecības iegūšanas viena pati braucu no Ogres uz Rīgu,» PDz gandarīti atklāj jaunā autobraucēja.

«Šim visam cauri gāju gadu! Teorijas eksāmenu nokārtoju pirmajā reizē, braukšanu – ar otro. Mācījos autoskolā Ogrē, jo tā atrodas līdzās manai dzīvesvietai,» PDz vaļsirdīgi atklāj dziedātāja Antra Stafecka, kas 13. augustā kļuvusi par pilntiesīgu autobraucēju.

Dziedātāja neslēpj, ka iepriekš mēģinājusi šīs prasmes apgūt citā autoskolā, taču tajā neizveidojusies sapratne ar pasniedzējiem.

«Lai iemācītos droši un pārliecinoši braukt, ir svarīgi atrast savu īsto instruktoru. Man bija svarīgi, ka viņš spēj visu izskaidrot vienkāršā un saprotamā valodā. Ogrē šādu instruktoru satiku, tādēļ man nebija nekādu problēmu ne teorijas eksāmenā, ne pie auto stūres. Ja zini un saproti ceļa zīmes un satiksmes noteikumus, nekā sarežģīta braukšanā nav. Galvenais ir nebaidīties!» uzsver Antra.

Liels palīgs ceļā uz autovadītāju apliecības iegūšanu dziedātājai bijis viņas draugs ģitārists Jānis Čubars. «Lai pierastu pie mašīnas, regulāri braukāju arī kopā ar draugu. Sākumā biju sacerējusies, ka, izvēloties autoskolu Ogrē, man būs vieglākas praktiskās braukšanas stundas. Taču jau pirmajā dienā ar instruktoru braucām uz Rīgu,» atminas dziedātāja.

Nākamajā dienā pēc apliecības saņemšanas Antra viena pati braukusi no Ogres uz mēģinājumu Rīgā. «Tie, kas vada auto daudzus gadus par to, iespējams, pasmaidīs, bet jaunam autobraucējam pirmā reize, kad sēdies pie mašīnas stūres un brauc viens pats, ir īpašs notikums.

Tā ir bezgala patīkama sajūta – vari iekāpt mašīnā, kurā neviena nav, un viens pats braukt. Jutos tik ļoti patstāvīga un neatkarīga!» smejoties atzīstas dziedātāja. «Ir gan viena situācija, par kuru mazliet pārdzīvoju. Tā kā ievēroju visus ceļu satiksmes noteikumus – arī braukšanas ātruma ierobežojumu.

Uz ceļa brīžiem jūtos kā flegma. Visi apdzen.

Vienā brīdī sāk gribēties skriet citiem līdzi, taču sev atgādinu – tā nevajag darīt! Esmu pareiza un prātīga braucēja,» nosaka Antra.

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

Lasi citur

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+