Aktrise Lilita Ozoliņa: Necenties kādu atdarināt!

Aktieri
Evija Kalnbērza
16. septembris
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Ģirts Ozoliņš (F64)
Zinību dienā aktrise restorānā Kaļķu vārti tikās ar Rīgas Valsts 3. ģimnāzijas audzēkņiem, topošajiem diplomātiem un dalījās atmiņās par saviem skolas gadiem, un deva vērtīgus padomus dzīvei.

«Mans 1. septembris bija pagājušajā gadsimtā, un prātā palikušas divas skolotājas. Viena man glītrakstīšanā zem katra burta bija salikusi divniekus un trijniekus. Atnācu mājās, raudāju pusi dienas un mammai nevarēju pateikt, kāpēc,» atceras aktrise Lilita Ozoliņa.

Visvairāk viņai atmiņā palicis 1. septembris, kad aktrise pirmo reizi uz skolu veda savu meitu Liliānu. «Biju kopā ar savu mammu, tēti, omīti un brāli. Tie ir cilvēki, kuru vairs nav, un man šķiet, ka todien man bija pat lielāki svētki nekā manai meitai. Meitai lielākie svētki bija pāris dienu pirms skolas gaitu uzsākšanas, kad pirkām burtnīcas un zīmuļus,» stāsta aktrise.

Topošajiem diplomātiem, kas uzsākuši mācības etiķetes speciālistes Aijas Strautmanes izveidotajā mācību programmā, kuru apgūstot iespējams veiksmīgi turpināt diplomātijas, starptautisko attiecību, politoloģijas un jurisprudences studijas, Lilita Ozoliņa jaunajā mācību gadā novēlēja: «Cilvēka vērtība ir tad, kad viņš sevi ir izveidojis un izmantojis iespēju kļūt par personību.

Pirmkārt, svarīgi ir iepazīt pašam sevi –  kas tevī ir labs, kas vēl jāpapildina.

Svarīgi ir izmantot tikšanās ar dažādiem cilvēkiem – saprast viņus, jo ikviens satiktais cilvēks var iedot mazu graudiņu jūsu personības attīstībai. Necentieties kādu atdarināt vai līdzināties. Saglabājiet sevi tādu, kādu jūs sevi esat iepazinuši.»

Pasniedzēja un etiķetes eksperte Aija Strautmane AIJA jau vairākus gadus audzēkņus klātienē iepazīstina ar izcilām Latvijas personībām. Šoreiz tā bija aktrise Lilita Ozoliņa, ar kuru Aija iepazinās laikā, kad vadīja ģenerālkonsulātu Sanktpēterburgā.

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

Lasi citur

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+