• Aktieris Gatis Maliks vienā halātā vētru pārlaiž mežā

  Slavenības
  Gita Vīksne
  18. augusts
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Gatis Maliks.
  Foto: Instagram
  Gatis Maliks.
  Alises Zariņas jaunākās spēlfilmas «Nospiedumi» aktieris Gatis Maliks dienā, kad Latvijā plosījās vētra, filmējās mežā. Turklāt viņš bija ģērbies tikai halātā.

  Gatis Maliks mežā.
  Gatis Maliks mežā.

  «Pēc pāris stundām mums jādodas mežā, lai nofilmētu vienu ainu, bet internetā lasām, ka tuvojas kartupeļa izmēra krusas graudi. Visi ir stresā – kas un kā būs,» pagājušās pirmdienas rītā žurnālam «Privātā Dzīve» sacīja Liepājas teātra aktieris Gatis Maliks, kurš kopā ar kolēģēm Ievu Segliņu un Antu Aizupi todien aizvadīja spraigu filmēšanas dienu Stopiņu pagastā, režisores Alises Zariņas jaunākajā spēlfilmā «Nospiedumi».

  «Laikapstākļus mēs ietekmēt nevaram,» tobrīd atzina Zariņa, kura, spītējot draudīgajiem laikapstākļiem, iecerēto filmēšanu neplānoja apturēt. Par laimi, vētra un krusa viņiem gāja secen, bija tikai pamatīgas lietavas. «Kamēr citur šodien šķīda mašīnu un māju stikli, labības lauki desmit minūšu laikā aizgāja nebūtībā un koki lūza kā sērkociņi, es stāvēju mežā halātā. esmu diezgan pārliecināts, ka šī man bija unikāla pieredze,» dienas beigās atzinis Gatis.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Daba un Dzīvnieki

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Abonē