Santa.lv
  • Esi gudrs un zini, kā pasargāt māju no grauzējiem!

  • SAGLABĀ RAKSTU
    28.12.2020
  • Foto: Shutterstock
    Kad laukā kļūst vēsāks un arī ēdamā mazāk, grauzēji cenšas pārcelties uz cilvēku mājām. Kā viņus tur neielaist, konsultē bioloģijas zinātņu doktors GUNĀRS ZĀLĪTIS un Nacionālā botāniskā dārza zinātniskā asistente ILMA NERETA.
    ATĻAUJIES LAIKU SEV

    Lasi SANTA+ trīs mēnešus

    1 €
    / mēnesī
    3.99 €
    −75%
    pirmie 3 mēneši · nākamie 3 maksājumi 3.99€ /mēn · pēc tam 3.99 €/ mēn. · izvēlies brīvi - pārtrauc jebkurā laikā
    Abonēt SANTA+
    Droša apmaksa · jau 6 500+ abonentu SANTA+ lasītāju klubā
    Jau esi SANTA+ abonents? Ienākt portālā

    Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit

    1 komentāri

    Gunars Abolins
    Centīšos šos padomus izmantot dabā. Dārzā žurkas ne žurkas, apaļas peles ar īsu asti, pārvietojas pa kurmju alām. Iestādīju kartupeļus tā pavēlāk un grauzēji apēda daļu. Cik iestādīju, tik arī noņēmu. Zaudējumu nav, arī peļņa nav. Paldies par ieteikumu.

    Pievienot komentāru

    Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

    Satura mārketings

    Lasi vēl

    Lasi vēl

    Jaunākie raksti