• Attīstībai/Par! un Progresīvie Rīgas domes vēlēšanās startēs kopā, Staķis būs mēra kandidāts

  Klubs
  Santa.lv
  Santa.lv
  18. februāris, 2020
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Publicitātes foto
  Partiju apvienība Attīstībai/Par! un partija PROGRESĪVIE gaidāmajās Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās startēs kopā. Šādu lēmumu pieņēmušas Attīstībai/Par! un partijas PROGRESĪVIE augstākās lēmējinstitūcijas. Par to otrdien, 18. februārī pavēstīja abu politisko organizāciju Rīgas domes vēlēšanu līderi.

  Apvienotā Attīstībai/Par! un partijas Progresīvie Rīgas mēra amata kandidāts būs Mārtiņš Staķis. Politiskie spēki vēlēšanās piedalīsies uz līdzvērtīgas sadarbības principiem ar nosaukumu Attīstībai/Par!/Progresīvie.

  Šādā veidā plānots nodrošināt eiropeiski demokrātisko spēku apvienošanos, lai pēc vēlēšanām panāktu reālas pārmaiņas Rīgā. Attīstībai/Par! un Progresīvos vieno vēlme Rīgu izveidot par zaļu, cilvēkiem draudzīgu, uz pierādījumos balstītām reformām vērstu un sociāli atbildīgu pilsētu, kas konkurences cīņā uzvar citas salīdzināma lieluma pilsētas Baltijas reģionā.

  “Apvienībā Attīstībai/Par! jau pašlaik ir trīs partijas, un kopā ar Progresīvajiem mums būs spēcīgs četru partiju bloks šajās Rīgas domes vēlēšanās. Runājot ar rīdziniekiem, esmu saklausījis skaidru pieprasījumu pēc partiju apvienošanās, lai nebūtu sajūta, ka visi velk deķi uz savu pusi, un tiktu lauzts mūžīgais princips “kur divi latvieši, tur trīs partijas”. Iedzīvotāji vēlas redzēt kopīgu darbu, nevis kašķus un šķelšanos. Tāpēc mēs pieņēmām šo lēmumu. Rīdzinieki ir pelnījuši jaunu sākumu – Rīgas restartu!” – tā norāda apvienotā saraksta līderis Mārtiņš Staķis.

  “Korumpētajai un neizteiksmīgajai Rīgas varai ir pienākušas beigas, un tagad mums jāpulcējas ap idejām, lai radītu tādu Rīgu, ar kuru atkal varam lepoties."

  Rīgai jākļūst par patiesi sociāli atbildīgu, atvērtu un dabai draudzīgu pilsētu. Nešaubos, ka mūsu apvienotais saraksts sakaus korupciju un rezultātā iegūtie līdzekļi tikts ieguldīti cilvēkos – sociālajos darbiniekos, pirmskolas pedagogos, kā arī, protams, pilsētvides sakārtošanā. Šī ir īpaša iespēja ieviest jaunu un sociāli atbildīgu Rīgas pārvaldību. Tādēļ esam apvienojuši spēkus ar Attīstībai/Par!  uz Rīgas domes vēlēšanām. Atvērsim Rīgu cilvēkiem!” – tā uzver partijas Progresīvie Rīgas vēlēšanu līderis Mārtiņš Kossovičs.

  Apvienotajam Attīstībai/Par! /Progresīvie sarakstam ir aicināti pievienoties arī līdzīgi domājoši nozaru profesionāļi, Rīgas apkaimju līderi un aktīvisti, ar kuriem jau pašlaik norit sarunas.

  Apvienotā saraksta pārstāvji strādā pie kopīgas programmas, kurā būs piedāvāta skaidra ceļa karte tam, lai Rīga kļūtu par modernu pilsētu ar caurspīdīgu pārvaldību, kurā būtu izskausta korupcija. Programmā būs piedāvāti risinājumi katastrofālajam ielu, ietvju un tiltu stāvoklim, bērnudārzu rindām un atkritumu apsaimniekošanas krīzei. Satiksmi pilsētā plānots padarīt cilvēkiem draudzīgāku, kā arī risināt stāvvietu problēmas. Attīstībai/Par! /Progresīvie piedāvās konkrētus risinājumus rīdzinieku sociālajai aizsardzībai un zaļās ārtelpas attīstīšanai. Iestāsimies par patīkamu vidi, kurā pilsētniekiem ir prieks dzīvot – no Juglas līdz Beberbeķiem, no Bolderājas līdz Rumbulai!

  0 komentāri

  Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

  Pievienot komentāru

  Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē