• Olgai Kambalai Turcijā atsaka krūšu un deguna plastisko operāciju: “Esmu bēdīga, dusmīga"

  Plastiskā operācija
  Santa.lv
  Santa.lv
  18. augusts, 2022
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Kadrs no video
  Pavisam negaidīti, vismaz šajā etapā, noslēgušies Kaspara Kambalas kundzes Olgas plaši izreklamētie plāni ķirurģiski uzlabot savu deguna un krūšu formu Turcijas klīnikā.

  Kā atklājas “Slavenības. Bez filtra” jaunākajā sērijā, ieradusies medicīnas iestādē, Olga bija manāmi satraukta – gan par to, ka teju no lidostas jau būs jāguļas uz operācijas galda, gan par to, ka ķirurgu nemaz nav tā īsti satikusi.

  Taču brīdī, kad, Olga, uzvilkusi klīnikas doto ietērpu, bija gatava gulties zem skalpeļa, ieradās mediķi ar pārsteidzošām ziņām – operācija nenotiks.

  Par iemeslu minēta klientes veselības stāvokļa nianse – izrādās, Olgai ir tikai viena niere. Izvēlētā klīnika bija neliela un tajā nav pietiekoša aprīkojuma, lai droši operētu šādus augsta riska pacientus. Olgai ieteikts griezties citur un iedoti iespējamie slimnīcu un ārstu kontakti.

  “Protams, ka esmu bēdīga, dusmīga. Visi tie stresi, lidojums, un nu nekā… Bet laikam labāk tā, nekā piedzīvot sarežģījumus nomirt uz operāciju galda. Tā ka, iespējams, vēlreiz lidošu uz Turciju” – par spīti visiem šķēršļiem, Olga no sava nodoma negrasās atkāpties.

  Par sliktajiem analīžu rezultātiem Olgu mediķi Latvijā jau brīdinājuši iepriekš, taču daiļava pat nav nojautusi, ka tas varētu ietekmēt gaidāmo operāciju.

  “Es jau maijā biju pie ārsta, kuri teica, ka nepatīk manas analīzēs. Tolaik vienīgā rekomendācija bija – vairāk dzert ūdeni.

  Olgu steidz atbalstīt arī mīļotais vīrs Kaspars, mierinot, ka Turcijas klīnikās ārsti ir profesionāļi: “Es jau teicu – ja viņiem kas nepatiks, ārsts pateiks, nevis uzmetīs tevi uz operāciju galda un griezīs.”

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē