Čeku loterijā var laimēt ne tikai naudu, bet arī citas balvas

Čeku loterija
Aiva Alksne
11. jūlijs

Drukāt

Saglabāt

Foto: Pixabay
Katru mēnesi iespējams piedalīties arī Padziļinātās sadarbības programmas dalībnieku papildu balvu izlozē.

Padziļinātās sadarbības programma ir Latvijas uzņēmumu papildu balvu piešķiršana loterijas dalībniekiem. Lai pieteiktos Padziļinātas sadarbības programmas dalībnieku balvām, reģistrējot čeku, jāveic atzīme par dalību Padziļinātas sadarbības programmas dalībnieku papildu balvu izlozē.

Jūlijā papildu balvas ir pieteikuši 14 uzņēmumi, uzvarētājiem piešķirot, piemēram, aptiekas dāvanu karti 10 eiro vērtībā, vīriešu un sieviešu rokas pulksteņus, iespēju izmantot Elektrum Olimpiskā centra peldbaseinu un atpūtas zonu.

Tāpat papildus balvu sarakstā ir 50 eiro vērtu dāvanu karti optikas veikalā Optio, redzes pārbaudi, 100 eiro vērtu dāvanu karti no ceļojumu aģentūras Impro, 10 eiro vērtu dāvanu karti no veikala Euroskor, viedierīci iekštelpu gaisa kvalitātes un klimata uzraudzībai, parfimēriju, nūjošanas nodarbību grupā fizioterapeita vadībā, ārstnieciskās vingrošanas grupas nodarbību fizioterapeita vadībā, apziņas aktivizācijas treniņu grupā psihoterapijas speciālista vadībā u. c.

Ja balva ir laimēta no Padziļinātas sadarbības programmas dalībnieka, cilvēks laimesta saņemšanai vēršas pie konkrētā balvas piešķīrēja. Piesakoties laimētājs norāda savu vārdu, uzvārdu, personas kodu un mobilā tālruņa numuru.

 

Lasi citur

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs