10 pazīmes, kas liecina, ka auto bijis sists

Pirkšanas padomi
12. oktobris, 2019
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Auto Bild
Sists vai tomēr ne? Pirmajā acu uzmetienā to nereti grūti pateikt. Dodoties aplūkot auto, līdzi ņemam krāsas biezuma mērītāju, vienlaikus vēršot uzmanību niansēm. Lūk, 10 pazīmes, kas liecina, ka auto bijis sists!

Uzmanību, jūsu priekšā ir automobilis, kuram avārijā nodarītie zaudējumi reiz fiksēti 20 000 eiro apmērā! Neko nenojaušot, grūti iedomāties, ka šī BMW kreisā puse vēl nesen sadauzīta tik spēcīgi, ka par atjaunošanai vajadzīgajiem līdzekļiem varētu nopirkt pilnīgi jaunu Volkswagen Golf. Skaidrs, ka tik dārgs remonts apdrošinātājam atmaksājas tikai luksusa auto gadījumā. Taču tagad viss atkal ir kārtībā: spēkrats brauc perfekti, un smagās avārijas sekas var pamanīt, tikai rūpīgi tās meklējot.

Bet šeit arī slēpjas problēma – bez avārijas bojājumiem šāds septītnieks maksātu 9000 eiro. Ja pircējam auto atjaunošanas fakts zināms, var droši prasīt ievērojamu atlaidi.

No otras puses, pārdevējam var būt liels vilinājums avārijas sekas nonivelēt vai avāriju vispār noklusēt. Un tas ir labs pamats pārdošanas līgumā ierakstīt punktu, ka auto nav avārijas bojājumu. Ja vēlāk, auto ekspluatācijas gaitā, atklāsies problēmas, tās būs iespējams risināt. Pretējā gadījumā jūsu rīcībā, iespējams, nonāks glīta, bet nebraucama bleķu kaudze.

Nākamā lapa

Nākamais: Kam pievērst uzmanību

Lasi citur

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs