• Rallija «Sarma 2024» direktors: Sportisti šogad varēs «izskrieties»

  Sabiedrība
  Auto Latvija
  Auto Latvija
  12. janvāris
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Raimonds Volonts
  Tradicionālais ziemas autorallijs «Sarma» savā četrdesmit deviņus gadus garajā vēsturē pirmo reizi ir iekļauts Baltijas jūras valstu rallija čempionāta kalendārā, un tieši rallijs «Sarma 2024» atklās to Gulbenes novada ceļos 10. februārī.

  Vienlaikus ar Baltijas jūras valstu čempionātu, rallijā «Sarma» par čempionāta punktiem turpinās cīņu Latvijas rallija čempionāta un Latvijas vēsturisko rallija automašīnu kausa, kā arī Latvijas rallijsprinta kausa dalībnieki, kuriem šis būs jau sezonas otrais posms.

  Baltijas jūras valstu rallija čempionāta 2024. gada sezonas kalendārā bez rallija «Sarma 2024» ir iekļauts arī Somijas «Länsirannikon Ralli» (24.-25. maijs), Igaunijas «Paide Rally» (23.-24. augusts) un Lietuvas «Samsonas Rally Utena» (26. – 28. septembris).

  Pērn Baltijas jūras valstu rallija čempionāta četros posmos kopumā piedalījās simtu piecdesmit divas rallija ekipāžas ar sportistiem no divpadsmit valstīm, sadalot godalgas sešās ieskaites grupās. Jāpiebilst, ka nāciju ieskaitē uzvaru izcīnīja Igaunija, bet sudrabu un bronzu sadalīja Latvijas un Somijas sportisti.

  Sacensību organizators «Gulbenes AUTO – MOTO» šogad ir sagatavojis nepilnus divsimt sešdesmit kilometrus garu rallija maršrutu ar sešiem ātrumposmiem, kuru kopējā distance nedaudz pārsniegs deviņdesmit kilometrus, tajā pašā laikā saglabājot ļoti aizraujošu un kompaktu pasākuma formātu, kurā, kā ierasts, ir iekļauta sacensību atklāšana Gulbenes centrā iepriekšējās dienas vakarā – 9. februārī, pulksten 18:00.

  «Šim gadam esam pārkonfigurējuši trīs šķietami labi zināmus ātrumposmus, un, uzklausot sportistu vēlmes, tos esam padarījuši vēl nedaudz garākus, lai sportisti var «izskrieties» lielajiem rallijiem raksturīga garuma ātrumposmos, un labāk sagatavotos šīs vasaras lielākajam notikumam Latvijas rallija dzīvē,» atklāj rallija direktors Jānis Sniedzāns.

  Līdz rallijam «Sarma 2024» ir atlicis mēnesis, tāpēc 10. janvārī Latvijas rallija čempionāta oficiālajā vietnē www.autorally.lv ir publicēts rallija «Sarma 2024» nolikums, kā arī uzsākta dalībnieku pieteikumu pieņemšana.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē