• Latgales vēstniecība GORS darbu turpinās ierobežotā apjomā

  Kultūra
  Santa.lv
  Santa.lv
  10. novembris, 2020
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Laima Gūtmane/wikimedia
  Līdz ar ārkārtējās situācijas ieviešanu un valdības lemto, Latgales vēstniecība GORS turpina darbu ierobežotā apmērā: apmeklētājiem pieejama Mākslas galerija, Informācijas centrs, kafejnīca ZĪDS.

  Kopumā laikā no 9. novembra līdz 6. decembrim pārcelta 19 koncertzālē paredzēto pasākumu norise, iegādātās biļetes ir derīgas šo pasākumu apmeklējumam citā laikā, kas tiks izziņots atsevišķi. Gadījumā, ja pasākums tiek atcelts, nauda par iegādātajām biļetēm tiks atmaksāta. Par izmaiņām pasākumu plānā aicinām apmeklētājus sekot līdzi informācijai GORS mājaslapā.

  “Aizvērt durvis apmeklētājiem, tas ir pēdējais, ko vēlamies darīt,” atskatoties uz darbu iepriekšējās ārkārtējās situācijas laikā, secina Latgales vēstniecības GORS vadītāja Diāna Zirniņa. “Ir acīmredzams, ka, liedzot kultūras norises ilgākā laika posmā, tas negatīvi ietekmē cilvēku paradumus apmeklēt pasākumus un ir jāiegulda liels darbs, lai apmeklētāji saprastu, ka iestāde atkal strādā. Tāpēc izmantosim visas šobrīd dotās iespējas un, ievērojot atbilstošos drošības pasākumus, apmeklētājiem būs pieejama novembra sākumā atklātā izstāde, kafejnīca ZĪDS piedāvās ēdienus un dzērienus ņemšanai līdzi, kā arī darbosies Informācijas centrs."

  Latgales vēstniecība GORS apmeklētājiem atvērta un ik dienas no plkst. 10.00 līdz 20.00 Mākslas galerijā bez ieejas maksas skatāma Helēnas Svilānes-Kuzminas darbu izstāde Sieviete un mēness, bet GORS Informācijas centrs turpmāk būs atvērts no otrdienas līdz piektdienai no 12.00 līdz 18.00, sestdienās no 12.00 līdz 16.00, svētdienās un pirmdienās turpmāk slēgts.

  Tāpat, neaizmirstot par kultūras baudītājiem mājās, GORS šajā laikā turpina piedāvāt arī iespēju attālināti noskatīties/noklausīties koncertzālē notikušos vairāk nekā 30 koncertus un uzvedumus – tie pieejami GORS mājaslapas sadaļā Koncertieraksti. Savukārt tuvākā mēneša nedēļas nogalēs, kā arī 11. un 18. novembrī, iestājoties tumsai, Latgales vēstniecību GORS var iekļaut vakara pastaigu maršrutā – ēka staros un skanēs uz āru.

  Arī savā darbā līdz šim Latgales vēstniecība GORS rūpīgi ievērojusi visus drošības pasākumus, t. sk., iegādāti papildu dezinfekcijas līdzekļi, uzstādītas informatīvās zīmes, pielāgotas apmeklētāju plūsmas, sejas maskas sarūpētas kā darbiniekiem, tā arī klientiem, arī novembrī veiktās klientu apkalpošanā un pasākumu nodrošināšanā iesaistīto darbinieku Covid-19 testēšanas rezultāti visiem darbiniekiem bijuši negatīvi.

  0 komentāri

  Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

  Pievienot komentāru

  Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē