Kluba meitene Silva: Man patīk gan vīriešiem, gan sievietēm parādīt, ka esmu seksuāla

Mums visiem atstājusi viegli pikantu sveicienu ar šo fotosesiju, šobrīd SILVA DAKTIŅA jau ir Urugvajā pie sava sapņu vīrieša.
Aivars Pastalnieks
Aivars Pastalnieks
Foto: Uģis Nagliņš

Viņš ir pieaudzis vīrietis, tūlīt būs 43. Viņš uzreiz nevilka mani gultā. Tas bija forši, patīkami. 

– 3. janvārī es aizbraucu uz pavisam. Sākumā domāju atpūsties drauga dzimtenē, mazā pilsētiņā La Paloma okeāna krastā, kura vasarā pārvēršas par mūsu Jūrmalu. Te visi brauc ķert viļņus un sauli. Nekad neesmu bijusi, tāpēc nevaru uzreiz teikt – jā, braucu tur dzīvot. Vēlos iepazīt Havija ģimeni, redzēt vietas, kur viņš dzīvojis, staigājis. Tad skatīsimies, vai paliekam vai braucam uz kādu citu valsti.

Ir daudz lietu, no kurām es varētu baidīties, bet negribu tās celt augšā, jo vēlos justies priecīgi, laimīgi, saviļņoti, satraukti. Kāpēc domāt par bailēm? Nevajag sevi lieki satraukt.

– Jums abiem ir interesants iepazīšanās stāsts.
– Es tikko biju ieradusies Lansarotē Kanāriju salās. Nebraucu meklēt attiecības, kaut draudzenes smējās: «Silva, tu iemīlēsies jau pirmajā spānī.» Teicu: «Nē, mani interesē latviešu puiši.»

Nākamajā dienā abas ar māsu gājām uz apģērbu veikalu. Viena no pārdevējām paņēma māsu – nāc, visu parādīšu. Paliku viena. Skatos, stāv pievilcīgs vīrietis un smaida, menedžeris, kā izrādījās.

Sākām runāties, tomēr kaut kā neveikli, jo abi bijām sakautrējušies. Un tad tā trakā pārdevēja, kura noteikti kaut ko sajuta, man dzirdot, teica vīrietim: «Nu taču, iedod viņai savu numuriņu!»

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
-50% visiem skolotājiem
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ
Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Abonē