(18+) Kluba meitene Īrisa – Sirsnīga bargā kundze

ĪRISA OINASE ir konkursa KLUBA Meitene 2020 uzvarētāja, un šī ir viņas godam nopelnītā fotosesija. Īrisai kā cilvēkam, kuram svarīga lietu kārtība un plānošana, ļoti noder loģistika. Viņa gatava riskēt, darīt to, kas uzlādē, taču nepakļaujas dresūrai.
Aivars Pastalnieks
Aivars Pastalnieks
Foto: Mārtiņš Plūme (pluume.lv)

Nespēju sevi iedomāties guļam kādā ziedu pļavā puķainā apakšveļā. Nē, tas nebūs par mani.

– Nav tā, ka man patīk stāstīt par sevi. Citiem esmu radījusi priekšstatu, ka esmu noslēgta, klusa, mierīga, daži pat domā – iedomīga maita. Bet, kad iepazīst, saprot, ka ir pretēji. Esmu komunikabla, atvērta, izpalīdzīga un ļoti atsaucīga, bet ne kompānijas dvēsele. Kad jāatpūšas draugu lokā, tad pavelku visus sev līdzi. Esmu jautra, par ko smej draugi. Ar mani nekad neesot garlaicīgi. Esmu gatava piedzīvojumiem. Vienkārši esmu sevi sapratusi, situāciju vispirms novērtēšu no malas un tikai tad nolemšu, ko darīt.

– Tā ir piesardzība?
– Tas man ir dabiski. Protams, dzīvē bijušas situācijas, kad centies cilvēkam dot pārāk daudz laba, bet tev aiz muguras izdara ko sliktu, nodod vai sāpina. Un tad sāc izvērtēt, kas ir tavs draugs, tuvinieks vai nodevējs. Sliktākajā gadījumā – ienaidnieks. Oi, kad pirms pāris gadiem biju ­brīva meitene, man ienaidnieku ­netrūka. Tas bija pieejamas meitenes statuss, kad ballītes un klubi bija brīvdienu sarakstā, tāpat kā vīrieši varēja nākt un iet. Tāds stabils man nebija neviens. No katra bija savs labums. Bet tam visam bija arī savas sekas. Būt brīvai ir arī priekšrocība. Tu daudz no tā vari iemācīties. Risināt lietas pati un būt patstāvīga. Neesi atkarīga no kāda. 

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+