FOTO: Vācu aitu suņu pavēlniece Marenda Zapoļska

Laikam nav tāda vācu aitu suņa saimnieka Latvijā, kurš par fotogrāfi MARENDU ZAPOĻSKU neko nebūtu dzirdējis. Viņas vārds plašajā vāciešu saimē ir gluži kā brends. Kvalitātes garants. Ikviens VAS saimnieks sapņo, ka viņa lolojums nonāks Marendas fotoobjektīva redzeslokā, jo tā, kā viņa redz un sajūt šīs šķirnes suņu būtību, reti kuram izdodas.
Zane Piļka-Karaļeviča
Zane Piļka-Karaļeviča
Foto: no personiskā arhīva

Es laikam suņus tik ļoti mīlu, ka man ir bezgala svarīgi parādīt dzīvnieka emocijas.

Āķis lūpā

Interesanti, ka Marendas profesija nebūt nav saistīta ar fotografēšanu. Ikdienā viņa strādā par mediķi – zobārsta asistenti zobārstniecības klīnikā Dentium. Taču ar fotografēšanu aizraujas jau kopš bērnības. «Viss sākās brīdī, kad tēvs man nopirka vācu aitu suni, tas bija 2009. gads. Man vienmēr bijuši suņi, taču tā bija pirmā mana meitene ar ciltsrakstiem,» viņa stāsta. Tolaik par izstāžu un suņu audzētavu dzīvi Marenda zinājusi ļoti maz. «Sapratu tikai to, ka man būs jāiet uz suņu skoliņu un treniņiem, jo tas tomēr ir vācu aitu suns, ar kuru jādarbojas. Toreiz valstī bija krīze, darba bija maz un man pietika laika, lai to visu realizētu.» Nepagāja ilgs laiks, kad Marenda sākusi interesēties arī par suņu izstādēm. «Izteicu savai trenerei vēlēšanos, ka mēs ar manu VAS kucīti arī gribētu pamēģināt.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
Oriģināls saturs katru dienu

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+