Traģēdija Runtuļu ģimenē. Mamma Sanita atklāj, kādēļ no dzīves aizgājis viņu vienīgais dēls

Privātā Dzīve
Evija Kalnbērza
Marta Kalniņa
12. maijs, 2020
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: F64
Šodien ģimene un draugi Rīgas krematorijā atvadīsies no jauna, talantīga mūziķa – mūzikas producentu producentu Viktora Runtuļa un viņa bijušās sievas Sanitas dēla. Žurnāla Privātā Dzīve jaunajā numurā Sanita atklāj, kādēļ dēls 29 gadu vecumā izvēlējās aiziet no dzīves.

Vecāki Viktors un Sanita iecerējuši pakalniņā, skaistā ainaviskā vietā Siguldas novadā, kur viņu dēls savas dzīves nogalē bija izveidojis laukumu savai vikingu spēlei, iestādīt piemiņas koku. «Tas būs Matīsa koks,» saka Sanita. 

Matīss bija producentu Viktora Runtuļa un Sanitas Tauriņas vienīgais dēls, kuram netrūka vecāku uzmanības, mīlestības un gādības. Taču izrādījās, ka ar to ir  par maz, lai stātos pretī lielajam ļaunumam, kas bija pārņēmis Matīsu. Sarunā ar PDz Matīsa mamma Sanita saka – viņus abus ar Viktoru nepamet vainas izjūta par to, ka nav spējuši notvert īsto brīdi, kad Matīsa dzīvē sākās postošās pārmaiņas.

Tāpēc viņa atklāti runā par notikušo – lai atgādinātu citiem vecākiem, lai ir uzmanīgi un sargā savus bērnus…

«Cigarešu smaku var just, var atrast tukšu cigarešu paciņu, taču citādi ir ar lēto ķīmiju, tabletēm un zāli, ko par lētu naudu jaunieši var iegādāties jebkur. Esmu runājusi ar vairākām mammām, kuras ar šo visu ir saskārušās, un mūsdienās tā patiešam ir ļoti liela problēma,» saka Sanita. Vecāki izmaiņas Matīsa uzvedībā pamanīja tikai pirms pusotra gada, kad Matīsa garastāvoklis sāka lēkāt augšā, lejā.

«Dēla pēdējā dzīves gadā mēs ar Viktoru viņu ļoti atbalstījām. Vaktējām viņu, meklējām speciālistus, lai ārstētu. Pēdējo savas dzīves mēnesi Matīss dzīvoja laukos – pie manas māsas klētiņā. Viņš teica, ka nevar izturēt pilsētu, tās tempu,» atceras Sanita. Tur tapa arī viņa atvadu vēstule – dziesma, kas noslēdzās ar vārdiem: «Es esmu prom. Es nekad vairs neatgriezīšos.»

«Atradām zīmējumus un sapratām, ka viss jau bija izplānots,» stāsta Matīsa mamma. Viņas dēls no dzīves izvēlējās aiziet pats… Matīsa vecāku stāstu lasiet šīs nedēļas Privātajā Dzīvē.

  • Traģēdija Runtuļu ģimenē.  Mamma Sanita atklāj, kādēļ no dzīves aizgājis viņu vienīgais dēls...  
  • Žurnālistu Krauzi apciemo nelūgti viesi.  Ložņā ap māju un izposta bišu stropus.
  • Kamparam atkal jauna simpātija?
  • Vijas Kilblokas krīzes laika pārvērtības. Tagad slaida un laimīga!
  • Bijušais mērs Bojārs apprecas trešo reizi. 
  • Mūziķi cenšas izdzīvot. Ralfs Eilands klausītājiem piegādā pat austeres!
Privātā Dzīve nr19

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+