• Latviešu Bībers savās kāzās cep picu un pasūta piepūšamu pili

  Slavenības
  Zane Piļka- Karaļeviča
  5. septembris
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Pēc astoņu gadu draudzības 23. augustā apprecējās mūziķis, grupas «Papīra lidmašīnas» solists Rihards Bērziņš un viņa bērnu mamma Keita Rudzinska.

  Savulaik šovā «Jaunā talantu fabrika» iepazītais un par latviešu Džastinu Bīberu dēvētais mūziķis Rihards Bērziņš laulības ostā iestūrēja 23. augustā.

  «Vēlējāmies kāzas sarīkot mazliet citādāk, nekā ierasts, svinēt mīlestību mūsu stilā

  un organizēt visu tieši tā, kā mums pašiem gribas, nevis tā, kā ir pieņemts,» žurālam «Privātā Dzīve» teic Bērziņš. Par svinību vietu pāris izvēlējās ābeļdārzu «Burtnieki» Babītē. «Gribējām, lai svinības ir dabā, lai noskaņa ir kā vasarīgos dārza svētkos,» saka viņš.

  Kāzas tika rīkotas itāļu stilā. «Pusdienās viesiem bija iespēja sakomplektēt pašiem savu picu, kas uz vietas divu minūšu laikā tika izcepta malkas krāsnī,» atklāj Rihards. «Kāzu tortes vietā pasniedzām gelato saldējumu, kuru ražo tepat Latvijā.»

  «Svinībās bija svarīgi padomāt par izklaidēm bērniem, lai vecāki var pilnvērtīgi baudīt svētkus. Bijām sarūpējuši dažādas atrakcijas, piepūšamo pili, kurā izlēkājāmies arī paš,» teic Rihards.

  Rihards un Keitu iepazinās jau vidusskolā, un ir kopā jau astoņus gadus. 2017. gadā piedzima dēls Tailers, bet četrus gadus vēlāk – meita Heilija.

  Vairāk lasiet un skatiet žurnālā «Privātā Dzīve»!

   

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Daba un Dzīvnieki

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Abonē