• Šobrīd

  weather img

  Rīga -14°C

  Tavs uzticamais atbalsts

  Kurā dienā zvaigznes tev sola veiksmi? Horoskops no 21. — 27. martam

  Privātā Dzīve
  21. marts, 2019
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Shutterstock
  Astroloģisko prognozi nākamajām septiņām dienām iesaka astroloģe RITA MUIŽNIECE.

  Auns  

  Alksi pēc laika, kas pavadīts vienatnē un klusumā, bet izbrīvēt šai iecerei kādu brīvu stundiņu nez vai izdosies. Nāksies pielāgoties apstākļiem, kurus noteiks kāds cits, mainīt iepriekš izplānoto. 

  Tavs viedoklis var sadurties ar citu cilvēku uzskatiem. Ne vienmēr arī būsi vienisprātis ar darba devēju, taču pratīsi neapmaldīties citu vēlmēs, diplomātiski visu pavērsīsi sev vēlamā gultnē.

  Mīlas dzīvē būsi izteikti prasīga un nepiekāpīga, emociju karstumā vari aiziet pārāk tālu, un jaunas attiecības pat var izirt, sajūtot tavu augsto prasību slieksni.

  Veiksmīgs 26. un 27. marts.

  Vērsis 

  Gaidāms, ka šī būs patīkamākā nedēļa pēdējo mēnešu laikā. Notikumi ritēs nesteidzīgi, tomēr kā domino kauliņi cits pēc cita iekustinās svarīgus procesus. Varēsi gūt sev labumu no katras situācijas.

  Profesionālajā ceļā būs gana piņķerīgu situāciju, šķitīs, ka pilnīgi nekas nenotiek pēc plāna. Tas var darīt tevi nervozu, bet nepieņem sasteigtus lēmumus, dziļi ieelpo un nogaidi.

  Mācēsi flirtēt, zināsi, kā piesaistīt vīriešu uzmanību, tomēr noturības šajos sakaros būs maz. Vairāk uzmanības jāvelta esošajām attiecībām arī tad, ja tās šobrīd nešķiet aizraujošas.

  Veiksmīgs 22. un 26. marts.

  Dvīņi

  Jārosās un jāmeklē jaunas idejas un iespējas to realizēšanai. Gaidāmas situācijas, kur būs jārīkojas bez sagatavošanās, jābūt radošai un elastīgai. Viegli atradīsi kopīgu valodu ar pretējo dzimumu.

  Lielisks laiks, lai mācītos – no dzīves, no cilvēku stāstiem, no pieredzētā un ieraudzītā. Attiecībās ar darba devēju nav ieteicams demonstrēt savu varenību, jo ātri vien vari ciest fiasko.

  Dzīves romantiskajā jomā būsi iejūtīga un pacietīga. Vairāk ieklausies savā sirdscilvēkā, pamēģini uz notiekošo paraudzīties no viņa skatpunkta. Jātiecas meklēt kompromisus.

  Veiksmīgs 25. un 26. marts.

  Vēzis

  Šajā nedēļā ar lielāko baudu paliksi mājās, lai pabūtu vienatnē sev ērtā un tīkamā gaisotnē. Par labu atzīsi tikai tādu kompāniju, kur otrs prot īstajos brīžos paklusēt.

  Darba jomā nedēļa solās būt mierīga, ikdienas pienākumus paveiksi viegli, bez liekas skriešanas un satraukuma. Jaunās darba nedēļas sākumā var būt vairāk papīru darbu – nāksies rakstīt atskaites vai nākotnes plānus.

  Lai acis mirdz un seju rotā smaids! Teju katra diena var nākt ar kādu romantisku iespēju. Brīvajām nedēļas nogalē būs jāņem iniciatīva savās rokās un pašām jāsper pirmais solis.

  Veiksmīgs 23., 24. un 25. marts.

  Lauva 

  Var būt ne mazums situāciju, kad jāpalūkojas uz notiekošo it kā no malas. Nesteidzies pieņemt lēmumus, īpaši, ja tevi uz to mudinās cilvēki, kas ikdienā nav ar tevi kopā.

  Radošā enerģija velsies pāri visām līdz šim apjaustajām robežām. Nāksi klajā ar jaunām idejām, tevi visur aicinās piedalīties. Tavas zināšanas var izrādīties stūrakmens kādā ilgstoši iestrēgušā jautājumā.

  No tevis gaidīs, ka gādāsi par siltumu un mājīgumu, taču pati tīkosi pēc kā pavisam cita. Lai arī savas vēlmes varbūt pat nespēsi īsti noformulēt, tavu rīcību vadīs bangojošas iegribas. 

  Veiksmīgs 26. un 27. marts.

  Junava 

  Šī nedēļa tev būs gluži kā svētku galds ar bagātīgu mielastu. Šķitīs, ka daudz kas nokārtojas un atrisinās, tev pat neieguldot daudz pūļu. Enerģiju atjaunosi, esot divatā ar tuvu cilvēku.

  Lai gan darba dzīvē viss ritēs kā pēc pulksteņa, tomēr būs svarīgi turēt acis atvērtas, visu vērtēt kritiski un uzturēt kontaktus ar ietekmīgiem cilvēkiem. Ieteicams darboties komandā. Jūtīgi var būt finanšu jautājumi.

  Lai gan emocionāli attiecībās valdīs laba saskaņa, naudas lietas var to iztraucēt. Sarunas par tēriņiem un ģimenes budžetu var pamatīgi sabojāt garastāvokli.

  Veiksmīgs 24. un 26. marts.

  Svari 

  Jutīsies brīnišķīgi un viegli, daudz laika un uzmanības veltīsi sev, savām interesēm un labsajūtai. Iespējama satikšanās vai draudzības atjaunošanās ar skolas vai studiju biedriem.

  Nebūs viegli vienkārši vērot notikumu attīstību, gribēsies it visā aktīvi iesaistīties. Var izkristalizēties kāda kolēģa vai sadarbības partnera nodomi, kas ir tieši saistīti ar finansēm.

  Vien no tevis pašas būs atkarīgs, cik dzirkstošas un piesātinātas būs tavas attiecības, – ļauj savai sirdij atvērties, un tad dzīvē ienāks jaunas izjūtas! Svarīgi paļauties uz savu cilvēku.

  Veiksmīgs 21. un 22.  marts.

  Skorpions 

  Nedēļa var iesākties ar piņķerīgām situācijām un pārpratumiem. Gan lietišķās, gan draudzīgās attiecībās svarīga būs prasme brīvi komunicēt par jebkurām tēmām.

  Veiksmīgs un viegls laiks darba dzīvē. Pratīsi atrast risinājumu pat šķietami bezcerīgās situācijās, zināsi vispiemērotākos vārdus, lai pārliecinātu vadību vai sadarbības partnerus.

  Attiecībās valdīs pavasarīgs noskaņojums. Pret mīļoto cilvēku jābūt pilnīgi atklātai un godīgai – gan tad, ja laulībā pavadīti jau daudzi gadi, gan tad, ja esat iepazinušies pavisam nesen.

  Veiksmīgs 21., 22. un 23. marts.

  Strēlnieks

  Veiksmīga, taču arī ļoti steidzīga nedēļa – procesi virzīsies uz priekšu straujāk, nekā cerēts. Iespējams, pēkšņi varēsi īstenot ko lielu, par ko sapņots jau sen. Svarīgi atrast arī laiku laiskai atpūtai.

  Būs gana daudz jaunu ieceru un mērķu. Naudas ceļš tavā virzienā būs dzīvs un kustīgs, tomēr jābūt uzmanīgai, lai akli neaizietu naudas pavadā. 

  Satikšanās vai sazināšanās ar jau reiz izdzīvota mīlas stāsta galveno varoni var likt notrīsēt sirdij. Jūtīgākās var noticēt maldīgiem solījumiem un iekrist apskāvienos, kuros nebūs ne kripatiņas mīlestības.

  Veiksmīgs 26. un 27. marts.

  Mežāzis

  Ikdienas darāmais būs viegls, pārlieku saspringt nevajadzēs, taču tu gribēsi itin visu kontrolēt. Lūkosi atrast labākos risinājumus un aizraujošākos scenārijus arī jau sen zināmiem stāstiem.

  Darba jomā var pavērties izcilas iespējas, saņemsi novērtējumu par sen padarītu darbu. Jārēķinās ar izmaiņām iepriekš plānotajā – samierinies, ka ne viss šajā pasaule notiek pēc mūsu prāta. 

  Uzmanībai, ko velti mīļotajam cilvēkam, ir jābūt patiešām nedalītai. Brīvajām mežāzēm šis būs lielisks laiks, kad pabūt vienām un galvā pārcilāt savas vēlmes un gaidas no attiecībām.

  Veiksmīgs 23. marts.

  Ūdensvīrs

  Nāksies iedziļināties sevī – gan izvērtējot savu raksturu un rīcību, gan attiecības ar līdzcilvēkiem. Šajā jomā, iespējams, nāksies daudz piestrādāt, lai visu vērstu par labu.

  Visā, ko darīsi, būsi saistīta ar citiem. Būs jāstrādā komandā, taču tev var būt grūtības noturēties vienlīdzīgā atbildības līmenī ar citiem. Izvirzīsi savas prasības, cīnīsies par to, lai viss notiktu tikai tā, kā tu esi iecerējusi.

  Maigs un vēl maigāks būs Ūdensvīra pieskāriens. Atraisīsi emociju valgus, būsi savam sirds cilvēkam gatava uzticēt visu un to pašu gaidīsi pretī no viņa.  

  Veiksmīgs 21. un 22. marts.

  Zivis 

  Apkārt tev notiks liela rosība, bet pašai var būt sajūta, ka tas viss uz tevi neattiecas. Piesardzīgi iesaistīsies diskusijās un lēmumu pieņemšanā, labprātāk vērosi, kā to dara citi.

  Ja tomēr nāksies pieņemt svarīgus lēmumus, tad droši vari paļauties uz savu intuīciju, nevis visu mēģināt saprast un labāko risinājumu izkalkulēt ar prātu. 

  Liela nozīme būs vecākiem vai radiniekiem – viņiem būs jāvelta laiks, jāuzklausa padomi un pamācības. Iespējams, beidzot būsi emocionāli nobriedusi kādam neparastam un neērtam solim, kas ietekmēs līdzšinējo attiecību gaitu. 

  Veiksmīgs 24. un 25. marts.

  0 komentāri

  Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

  Pievienot komentāru

  Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  AutoBild.lv

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+