Kašers palīdz aktrisei Suvorovai dzēst parādu: Nevajadzētu vecumdienas pavadīt, domājot par pašnāvību

Slavenības
Anastasija Kuzminova
Anastasija Kuzminova
23. septembris
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Ģirts Ozoliņš (F64)
Uzzinājis, ka viņa kolēģe nonākusi tik bēdīgā finansiālā situācijā, ka pat domājusi par pašnāvību, multimākslinieks nespēja palikt vienaldzīgs.

Septembra sākumā PDz vēstīja, ka populārā komiķe Jolanda Suvorova nespēj savilkt galus finansiāli. Pensija ir niecīga, turklāt Jolandai ir cukura diabēts, kura ārstēšanai arī vajadzīga nauda. Pandēmijas laikā viņai radošu projektu nebija, tādēļ maksājumi par komunālajiem pakalpojumiem tikai krājušies un krājušies. Viņa cerējusi, ka sarežģītajā situācijā samaksas termiņš tiks pagarināts. Taču smagi kļūdījusies. Nu 400 eiro lielais parāds viņu dzen izmisumā.

«Nekad neticiet, ja jums kāds saka – varat kādu laiku nemaksāt par dzīvokli. Labāk neēst, nedzert, bet par dzīvokli maksāt!» tagad zina teikt viņa. Pagarināt atmaksas termiņu aktrisei neļauj, un Jolanda baidās, ka var tikt izlikta no dzīvokļa. Tāpēc reiz pat gribējusi pakļūt zem auto…

Izlasot Jolandas skarbo stāstu, multimākslinieks Kašers bija patiesi satraukts un aicināja savus draugus, paziņas un fanus palīdzēt aktrisei.

«Biju dusmīgs un bēdīgs par šo situāciju. Cilvēkam nevajadzētu vecumdienas pavadīt, domājot par pašnāvību. Tas ir absurds.»

«Jolanda ilgus gadus smīdināja un iepriecināja mūs. Šajā mirklī mums ir jāsanāk kopā un jāliek smaidīt viņai,» PDz sacīja Kašers.

«Mums vienmēr bijušas labas attiecības, un Jolanda ir superīga sieviete. Būdams viņas draugs, uzskatīju, ka man ir rīkojos. Tas nav normāli, ka Latvijā māksliniekam jāiet cauri šādām šausmām. Parēķinot, cik liela ir viņas pensija, tas ir izsmiekls, nevis nauda,» teica Kašers. Viņš piezvanīja Jolandai un lūdza konta numuru.

Dienas laikā Kašera aicinājumam atsaucās vairāk nekā 50 cilvēku.

«Biju pārsteigts, cik milzīgs bija cilvēku atbalsts! Ārzemes dzīvojošie piedāvāja sūtīt drēbes un ēdienu. Man prieks, ka cilvēcība Latvijā nav zudusi pat šajā situācijā ar Covid-19, kad visi cīnās, kā prot,» atzina multimākslinieks.

Jau pēc pāris dienām Kašers saņēma zvanu no Jolandas. «Viņa lēja laimes asaras, bija ārkārtīgi priecīga un pateicīga katram, kas sniedza palīdzīgu roku, un steidzās uz banku, lai samaksātu sakrājušos parādu. Ar savu kolorīto akcentu viņa sacīja: «Paldies tev, Kaspariņš!».»

Šis notikums Kašeru pamudināja aizdomāties arī par savām vecumdienām.  «Mēs, kultūras jomas darbinieki, strādājam katru dienu, iedvesmojot cilvēkus ar performancēm. Lielākā daļa mākslinieku ir mikrouzņēmumu īpašnieki, un, labi parēķinot, nekādas lielās pensijas nesanāk. Vecumdienās varēs palīdzēt vienīgi uzkrājums,» spriež viņš.

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

Lasi citur

 

GADA KOSMĒTIKA 2020

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+