Jānim Jurkānam jauna simpātija?

Attiecības
Edgars Orlovs
22. janvāris
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: No izdevniecības Žurnāls Santa arhīva, Facebook
Gada pirmajās dienās izskanēja runas, ka bijušais ārlietu ministrs Jānis Jurkāns pašķīries no savas draudzenes un Jaungadu esot sagaidījis kopā ar citu daiļavu.

PDz saņēma ziņu, ka politiķis Jānis Jurkāns vairs neesot kopā ar savu mīļoto sievieti Lindu Apsi. Viņu attiecības sākās pirms vairāk nekā sešiem gadiem un bija par iemeslu Jāņa un Ilzes Jurkānes laulības izjukšanai. Zinātāji apgalvoja, ka Jurkāns Jaungadu sagaidījis kādā saviesīgā pasākumā un bijis jau kopā ar citu dāmu. Par izskatīgo un acīmredzami jaunāko skaistuli Jānis paziņām esot teicis vien to, ka viņas vārds esot Aija.

Jānis Jurkāns taujāts, vai tiešām beigusies mīla ar Lindu Apsi, nesamulsa ne uz brīdi. Viņš sacīja: «Jaunais gads man sākās sprogaini. Uzminiet, kā?» Izdzirdējis, kādas runas klīst par to, kā viņš sagaidījis Jaungadu, Jānis vien pasmaidīja: «Tas ir izdomāts… Sagaidīju kopā ar Aiju? Arī tā nav taisnība. Goda vārds! Vienmēr jau runā, ka esmu no kaut kā izšķīries. Esmu jau noguris no jautājumiem par manām attiecībām. Man sen tas vairs nav interesanti. Gribu mierīgi dzīvot savos laukos, baudīt dabu un skaisto Latviju,» teica Jurkāns.

Viņš piebilda, ka sāk apjaust to, no kuras puses pūš vējš šai nepatiesībai. «Nu, nav tā taisnība,» teju vai kā taisnodamies bilda Jurkāns.

«Rakstiet tā – šķīries neesmu, apprecējies – arī ne! Un man viss ir O.K.» sarunas noslēgumā paziņoja bijušais ārlietu ministrs.

Pirmās ziņas par Jāņa Jurkāna attiecībām ar Lindu Apsi – pazīstamā zobārsta Pētera Apses sievu – parādījās 2014. gada vasarā. Tas notika īsi pirms Jāņa dalības 12. Saeimas vēlēšanās. Tolaik viņš bija precējies ar Ilzi Jurkāni un, taujāts par sānsoli, sacīja, ka tās ir muļķības, jo Linda esot Jurkānu ģimenes draudzene. Arī Ilze Jurkāne šaubījās, ka vīrs viņu krāptu. Tikai nākamā gada ziemā, atklājās īstā patiesība. Laikā, kad Ilze bija ASV, presē parādījās bildes – no Jurkānu dzīvokļa Rīgas centrā rīta agrumā iznāk Apse. Ilze, atgriezusies Latvijā, lika Jurkānam izvākties no lepnā dzīvokļa, un tika uzsākts šķiršanās process.

Novērtē rakstu

Lasi citur

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs