FOTO: Kur skolas gaitas uzsāk Latvijas slavenību bērni?

Privātā Dzīve
Evija Kalnbērza
Anastasija Kuzminova
Anastasija Kuzminova
Gita Vīksne
16. septembris, 2019
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Instagram
Septembra sākumā skolas gaitas sāka vairāki Latvijā populāru ļaužu bērni.

Aktrise laikus saplāno budžetu

Aktrises KRISTĪNES BELICKAS un Ulda Kalna dēls SEBASTIANS zinības gūs Andreja Pumpura pamatskolā. «Tur ir jauki, un šī skola ir tuvu mājām,» par skolas izvēli saka Kristīne. «Es zināju, ka pirmklasnieka sagatavošana nav lēts prieks, tādēļ laikus saplānoju budžetu.

Mūsdienās skolai nepieciešamo veikalos atrast nav grūti, bet obligātos ārstus iziet laikus – tas gan bija stresiņš!» atzinās viņa. «Kamēr abi pieradīsim pie jaunā dzīves ritma, dēlam būs tikai skolas piedāvātās nodarbības un pulciņi.»

Izglītosies prestižā starptautiskā skolā

Dailes teātra galvenā režisora un mākslinieciskā vadītāja DŽ. DŽ. DŽILINDŽERA un miljonāra Valērija Maligina atraitnes, aktrises un mākslinieces ELĪNAS MALIGINAS meita HANNA uzsākusi mācības Piņķos, starptautiskajā skolā International School Exupéry. Tur mācību procesā tiek izmantotas jaunākās tehnoloģijas un stundas notiek latviešu, angļu, krievu un franču valodā.

Turklāt svešvalodas māca pedagogi, kuriem konkrētā valoda ir dzimtā. Pirms neilga laika Elīna PDz pastāstīja, ka viņas meita jau brīvi pārvalda gan angļu, gan krievu valodu, jo ilgāku laiku pavadījusi Maskavā, kur mamma studēja kinorežiju.

Mācību maksa šajā skolā pārsniedzot pusotru tūkstoti eiro mēnesī.

Aktiera atvasei skola pāri ielai

Liepājas teātra aktiera EGONA DOMBROVSKA un ziedu salona EE īpašnieces EVITAS DOMBROVSKAS meita HELMA mācās Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskolā, kas atrodas tuvu viņas mājām. Dombrovskis Liepājas teātrī paņēmis dažas brīvdienas, lai pirmajā skolas nedēļā pārmaiņus ar sievu Evitu varētu pavadīt un sagaidīt no skolas pirmklasnieci. Gatavošanās skolas gaitām bijusi vienkārša.

Aktiera sieva stāsta – lielāko daļu mācību materiālu gādā skola, pašiem jāsarūpē vien rakstāmie, zīmuļi un citi skolas piederumi. Mazā skolniecīte ātri pieradusi pie jaunās dienas kārtības. «Viņa jau tagad uzstāj, ka uz skolu grib iet viena, bez vecāku pavadības,» pasmaida Evita. Paralēli mācībām skolā Helma apmeklēs baleta nodarbības.

Aicina meitu būt pašai

Mūziķis KASPARS ZLIDNIS, pirmo reizi vedot meitu LUĪZI uz Pārdaugavas mūzikas un mākslas skolu, viņai atgādināja – galvenais ir viņas aizrautība, nevis atzīmes. «Negaidu no tevis izcilību visos mācību priekšmetos, lai izpatiktu skolotājiem vai vecākiem. Tu esi talantīga un enerģijas pilna! Neseko citu pēdām, bet esi piemērs citiem,» pauda ZLIDNIS.

Izvēlas Valdofskolu

Mūziķa ROBERTA GOBZIŅA un viņa sievas MADARAS GOBZIŅAS vecākā meita MARUTA AGAPE sāka skolas gaitas Rīgas Valdorfskolas 1. klasē. Savukārt abu vidējā meitiņa ANNA MARIJA pagājušajā nedēļā mēroja ceļu uz Rīgas Valdorfskolas bērnudārzu. Gobziņu pastarīte Jūlija Amberta šovasar nosvinēja divus gadu jubileju.

Zināšanas apgūs Liepājā

Pasākumu aģentūras Bordo īpašnieces SINDIJAS VILDES un dīdžeja JĀŅA SPINGAS dēls HUGO skolas gaitas sāka privātsākumskolā Varavīksne Liepājā. «Mans pirmais skolnieks. Pirmo reizi mūsu kopīgā pirmā klase. Šo vēderu kutinošo sajūtu neaizmirsīšu nekad. Starts jaunām zinībām, nebijušām emocijām un krāsainiem skolas dzīves notikumiem,» aizkustinājumu par dēlu neslēpa Sindija. «Jauno aktieru mācībkurss ir sācies!» ar humoru atvasi atbalstīja tētis Jānis Spinga.

Meita izglītosies Juglā

Rīga TV24 raidījuma Preses klubs vadītāja ANŠA KLINTSONA un viņa sievas MONTAS meita ANNA skolas gaitas sāka Rīgas Juglas vidusskolas 1. klasē. «Mana mazā lielā pirmklasniece,» lepojās tētis Ansis.

Skolosies kamaniņbraucēju pilsētā

Kamaniņu braucēja JURA ŠICA un viņa sievas ANETES ŠICAS dēls ĀDAMS skolas gaitas sāka Siguldas pilsētas vidusskolas 1. klasē.

«Mums pašiem savs pirmklasnieks,» vedot dēlu uz skolu, priecājās Juris.

Dēls tēva pēdās

Latvijas Reģionu apvienības valdes priekšsēdētāja sāka mācībās Rīgas Franču liceja 1. klasē. «Šodien Valteram, tāpat kā man pirms 29 gadiem, šajā vietā sākas ļoti nozīmīgs dzīves posms – divpadsmit gadu mācības Rīgas Franču licejā!» pavēstīja šīs skolas absolvents Edvards.

Mūziķa meita jau liela

Mūziķa Andra Kiviča un viņa sievas Madaras Kivičas vecākā meita KEITIJA pagājušajā nedēļā sāka mācības Ziemeļvalstu ģimnāzijā. «1. klase – lielās dzīves sākums. Sveicam, sveicam arī mīļi visus citus! Izturību, sirsnību un mīlestību!» pirmklasnieku vecākiem vēlēja Madara. Pirmajā skolas dienā meitu klātienē sveica arī Andris Kivičs.

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

Lasi citur

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+