• Dukuram pie sāniem efektīga skaistule. Tikai mēnesi pēc laulības šķiršanas!

  Slavenības
  Gita Vīksne
  14. novembris
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Miks Dukurs atkal laimīgs?
  Foto: Instagram
  Miks Dukurs atkal laimīgs?
  Mūziķis Miks Dukurs pirms mēneša paziņoja par savas 11 gadu ilgās laulības šķiršanu un nu manīts izskatīgas tumšmates sabiedrībā. Daiļava šķirtenim seko līdzi koncertos, un dziedātājs uzticīgo fani vizina ar motociklu.

  Pirms dažām nedēļām dziedātājs Miks Dukurs ar kādu dāmu bija devies uz Cēsīm ar motociklu. «Tā bija ideāla diena izbraucienam. Vismaz vienu reizi izbraucu ar A kategoriju kabatā. Piedzīvojums visas vasaras garumā. Nevaru sagaidīt nākamo sezonu,» savu Instagram ievietoto video komentēja Miks, kurš nesen nokārtojis motocikla vadīšanas tiesības. Dukuram šajā braucienā cieši piekļāvusies bija kāda dāma. Kā noskaidroja žurnāls «Privātā Dzīve», tā bija septiņus gadus par Miku jaunākā ietekmele Endija Kalniņa, kas sociālajos tīklos darbojas ar segvārdu Kalendy.

  Endija savulaik strādājusi slavenās influenceres Elīnas Didrihsones vadītajā apģērbu veikalā «Butterfly», bet nu izveidojusi pati savu zīmolu. Meitene internetā tirgo arī kārdinošu apakšveļu, kuru pati reklamē.

  Šovasar Endija piepildījusi senu sapni un veikusi krūšu palielināšanas operāciju.

  Kopš Mika paziņojuma par šķiršanos Endija apmeklējusi vairākus Mika koncertus dažādās Latvijas pilsētās, sēžot skatītāju pirmajās rindās. Uz jautājumiem par abu iespējamajām attiecībām Miks un Endija izvēlējās neatbildēt.

  Miks kopš agras jaunības bija kopā ar Lauru, abu laulībā dzimuši divi bērni. Kad viņš paziņoja, ka laulība ir izjukusi, daudziem tas bija pārsteigums. Miks un Laura šķita patiesi saskanīgs pāris, to abi demonstrēja arī relaitātes šovā «Mīla burbulī». Miks neslēpa – galvenā kļūda bijusi tā, ka abi šīs attiecības sākuši uztvert kā pašsaprotamas. Pandēmijas izraisītās naudas problēmas, abu lielā aizņemtība – tas radījis plaisu laulībā.

  Vairāk lasiet un skatiet žurnālā «Privātā Dzīve»!

  • Reinikam sapņos rādās dusmīgs Mārtiņš Freimanis. Dziedātājs steidz apciemot draugu kapos
  • Grupas “Dakota” solistam uzstādīts grezns piemineklis. Bauskā tāda nav nevienam!
  • Ko Pugačova darīja pie Jūlija Krūmiņa?
  • Kulakovs sācis vingrot uz ielas. Garāmgājēji brīnās!
  • Šlāgerdziedātājam Bumbierim tērpi par 5000 eiro
  Privātā Dzīve nr46/2023

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Daba un Dzīvnieki

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Abonē