Baiba Sipeniece-Gavare cenšas ierobežot laiku, ko pavada viedierīcēs: Ieraudzīju sevi no malas un nokaunējos

Modernās tehnoloģijas
Anastasija Kuzminova
25. oktobris, 2019
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: LETA
Modernās tehnoloģijas ir ne tikai palīgs, bet arī lielākais laika zaglis. Par to, kā samazināt internetā pavadīto laiku, aizdomājusies arī TV un radio zvaigznes Baibas Sipenieces-Gavares ģimene.

Ģimenē ar viedierīcēm grēko visi

Baiba Sipeniece-Gavare, sastapta Samsung Electronics Baltics Latvijā iniciatīvas tiešsaistes programmas Skolēna digitālais IQ atklāšanā, PDz atzinās – izpildot ģimenes digitālās veselības testu, atklājusi: viņas ģimenes rezultāts ir graujošs! «Mēs patiešām grēkojam, daudz laika pavadot katrs savā viedierīcē. Sapratām to un labosimies,» sola Baiba.

Viņas meita Hermīne atzīst, ka nu ģimenē ir jauni likumi – vakarā telefons jānoliek malā, ir vairāk sarunu un laikus jādodas gulēt. Baiba neslēpj – viņas dienaskārtība gan ir ačgārna – bieži sanāk strādāt līdz rītam, tādēļ stundas miegam cenšas atgūt pa dienu.

Miegu veicinošo hormonu melatonīnu, kas piedalās daudzos ķermeņa procesos, viņa pēc ārsta ieteikuma pērk aptiekās tablešu veidā. «Saka jau, ka īsti labi tas nav,» teic viņa. «Bērns ir spogulis – ja vecāki ilgu laiku pavada viedierīcēs, bērni noteikti darīs to pašu. Kaitinošo frāzi: «Ko tu visu laiku sēdi internetā? Noliec telefonu!» noteikti ir dīvaini dzirdēt bērnam, kura vecāks pats tur rokā telefonu. Ieraudzīju sevi no malas un nokaunējos, jo tikai nelga neatzīst savas kļūdas,» atklāta ir raidījumu un pasākumu vadītāja.

Raksta turpinājums:

Nākamā lapa

Nākamais: Piepildās vectētiņa pareģojums

Lasi citur

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

 

Noderīgi un interesanti

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs