Aktrise un uzņēmēja Agnese Zeltiņa atklāj, kā izveidot skaistu rokassprādzi

Privātā Dzīve
Gita Vīksne
17. aprīlis
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: FOTO NO PRIVĀTĀ ARHĪVA (JŪLIJA GERASIMENA)
«Rokdarbi ir brīnišķīgi, jo ar tiem var nodarboties, neizejot no mājas,» PDz saka aktrise un rotaslietu zīmola īpašniece Agnese Zeltiņa.

«Tas ir vienīgais veids, kā šobrīd iespējams turpināt darbu – esmu pārgājusi uz online meistarklašu vadīšanu,» atklāj aktrise un rotaslietu zīmola Soulstones by Agnese Zeltina īpašniece. Viss sācies ar to, ka martā bija paredzētas divas meistarklases, kuras ārkārtējās situācijas dēļ diemžēl nācās pārcelt.

«Sapratu, ka sievietēm palīdzēt izgatavot skaistas rotaslietas varu arī attālināti,» par pielāgošanos situācijai stāsta Agnese.

Viņa izsūta interesentēm paciņas, kurās ir visi nepieciešamie materiāli aproces pagatavošanai. «Pēc tam ar klientēm tiekos tiešraidē, kurā sīki un smalki pastāstu, kas un kā ir jādara,» jauno rotu pagatavošanu meistarklašu norisi atklāj Agnese. Atsaucība esot liela.

«Viena meistarklase jau notikusi, otra, veltīta īpaši Lieldienām, būs 11. aprīlī,» saka Agnese. Īpašu meistarklasi viņa ieplānojusi organizēt arī par godu Mātes dienai.

«Cenšos iedvesmot cilvēkus brīnišķīgām nodarbēm, ko var paveikt, neizejot no mājas. Rokdarbi ir vieni no tām. Ja rotu pagatavošanas meistarklases savā studijā līdz šim varēju novadīt vienlaikus 20 cilvēkiem, tad jaunajā versijā dalībnieču skaits ir neierobežots. Patlaban jau esmu nosūtījusi paciņas uz Vāciju, Dāniju un Īriju,» gandarīta ir Agnese.

Aktrisi nemulsina tas, ka nu, vadot meistarklasi, viņa telpā atrodas un runā viena pati.

«Runāt telpā, kurā apkārt nav auditorijas, esmu pieradusi Instagram savā privātajā kontā, kur šobrīd katru dienu piedāvāju grāmatu lasījumus. Daudzi šobrīd saziņai izmanto programmas, kurās redzami visi diskusijas dalībnieki. Esmu izvēlējusies tādu, kurā var redzēt tikai mani. Ikviens meistarklases dalībnieks var komentārā uzdot jautāju, un es uzreiz arī atbildu.  Atgriezenisko saiti saņemu pozitīvās vēstulēs,» piebilst Agnese.

Trīs soļi ceļā uz savu rokassprādzi:

  1. Noskaidro rokas apkārtmēru. Sievietēm parasti tas ir no 15 līdz 21 centimetram. Roku mēra vietā, kur parasti nēsā pulksteni. Rokassprādzes garumam jāierēķina papildus viens centimetrs, kas tiks izmantots aizdarei. Raugies, lai rokassprādze nebūtu nedz pārāk cieša, nedz pārāk vaļīga.

  2. Uz pamata – silikona gumijas – ver dabiskos akmentiņus, kādus var iegādāties specializētos veikalos. Pamatam var izmantot arī parastu aukliņu vai dziju, bet akmentiņus aizstāt ar dažādām dabā atrodamām lietām, piemēram, jūrmalā atrastiem akmentiņiem ar caurumu vidū.
  3. Sarežģītākais uzdevums ir aproces nosiešana. Apmetot pirmo mezglu, katrs silikona gumijas gals droši jāvelk tik stipri, lai aproce izskatītos kā piepūsta atsperīga riepa. Nav jābaidās gumiju pārraut! To droši var stiept teju pusmetru katrā virzienā. Pēc tam apmet vēl pa diviem mezgliem uz labo un uz kreiso pusi. Milimetru pēc lielā mezgla nogriež gumijas atlikumu.

Padoms

Ja pa rokai nav ne akmentiņu, ne citu dekoratīvu elementu, tad lielisks veids, kā tikt pie sev īpašas rotaslietas, ir apsiet ap roku sarkanu dzīpariņu. Tajā var ielikt savas lūgšanas un enerģiju un ticēt, ka tas tevi aizsargā

 

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

Lasi citur

GADA KOSMĒTIKA 2020

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+