Saimniekšova Gunārs copē jauniņās — pošas arī uz Lauku sētu

Privātā Dzīve
Zane Piļka-Karaļeviča
5. jūlijs, 2020
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Skaties.lv
Piecdesmit deviņus gadus vecais balvenietis bija viens no kolorītākajiem šova Saimnieks meklē sievu pagājušās sezonas dalībniekiem. Viņš nebeidz pārsteigt arī tagad – šovā Piecērt Eglītei Gunārs cīnās par 34 gadus jaunākas dāmas simpātiju.

Vēl aizvien brīvs

Kopš šova Saimnieks meklē sievu noslēguma, kurā startēja saimnieks Gunārs no Balviem, pagājis jau gads. Sarunā ar PDz viņš teic: «Joprojām saimniekoju savā saimniecībā Latgalē un esmu tās īstās un vienīgās meklējumos.» Ar šovā satikto Annu viņam attiecības neizveidojās.

«Neuzturam vairs nekādus kontaktus. Ja šitā var sačakarēt ceļojumu, tas nav normāli. Viņa ir ļoti uz sevi tendēta. Galvenais ir viņa, citu vēlmes un domas netiek respektētas. Ne velti es savu gultu izvilku ārā no istabiņas,» izvēlētajā līgaviņā ir vīlies Gunārs. «Manu izvēli viņai par labu ietekmēja cilvēks, kurš norādīja, ka Anna ir atraktīva. Atraktivitāte bija, bet laikam jau nepareizajā virzienā,» piebilst Gunārs. Pārējo saimniekšova dāmu telefoni Gunāram esot saglabāti, un, kad uznāk vēlme, viņš šad un tad viņām piezvana.

Piecērt Eglītei ar glanci

Kādu brīdi Gunāram popularitāte jau bija tā apnikusi, ka viņš pat skaļi paziņoja – aiziet no šovbiznesa! Tomēr ilgi bez televīzijas kamerām balvenietis neizturēja. Viņš atkal nolēma meklēt sirdsdāmu ar TV palīdzību, un tagad cīnās par šova Lauku sēta zvaigznes Līgas Eglītes sirdi. «Tāpat kā šovam Saimnieks meklē sievu, arī šim raidījumam mani pieteica mans kaimiņš. Viņš teica: «Tu viens pats man te ilgi nevazāsies! Man sievai jāsaka, kur es braucu, ko daru, bet tu, kur gribi, tur ej!»,» smej Gunārs un paziņo – viņa iesaistīšana šovam Piecērt Eglītei nākusi par labu.

«Es to šovu, godīgi sakot, izglābu. Nu, ko tie jaunie puišeļi vispār jēdz no sievietēm? Man viņi nav konkurenti. Tie čomi sakautrējās – sak, ko tā dāma tur ņemas par saviem klitoriem, johaidī! Samulsa, un cauri! Mani ar tādām lietām nav iespējams samulsināt,» lepojas šovu zvaigzne.

Jau laikā, kad Gunārs piedalījās šovā Saimnieks meklē sievu, viņš paziņoja, ka viņam pirms tam bijusi 34 gadus jaunāka draudzene. Interesanta sakritība – arī Līga Eglīte par Gunāru ir 34 gadus jaunāka. «Vēsture taču atkārtojas,» smejas viņš. Apzināti jauniņās meitenes vīrietis gan nemeklējot, tā vienkārši sanāk. «Man ar viņām saskan. Ja runājam par manu līgavu šovā Saimnieks meklē sievu – nu, cik tad ilgi es to vecenīti grūstīšu, jedritvai kociņ? Ceļojuma laikā Annai saku – aizejam tur, apskatāmies to. Es paspēju visu Maltu krustu šķērsu izstaigāt, un mani gandrīz suņi sakoda, toties man bija interesanti. Bet, nē – tā tikai guļ kā tāda veca plauša!» pikts ir Gunārs.

Baumo, ka, lai gan ir liela gadu starpība, Gunāram ir izdevies iekarot Eglītes sirdi un ka viņa jau pat viesojusies pie viņa saimniecībā Bērzkalnes pagastā. «Neko neatklāšu. Lai paliek intriga,» noslēpumains ir vēžu audzētavas saimnieks. Izdzirdot jautājumu, vai būtu gatavs meiteni precēt, Gunārs gan kļūst tramīgs: «Paga, paga! Es Līgu esmu tikai divas reizes mūžā redzējis. Kādas precības?»

Bēg no zvaigžņu slimības

«Nesen pieteicos arī šovam Lauku sēta,» paziņo Gunārs. «Tur gan es pats sūtīju pieteikumu, ne kaimiņš. Vēl gan nezinu, vai paņems. Bet ko man zaudēt? Protams, ceru, ka būšu dalībnieku sarakstā, jo es taču izglābju visus šovus!» smejas Gunārs. Uz jautājumu, vai viņam nav piemetusies zvaigžņu slimība, Balvu šovmenis atbild: «Es no šīs sērgas stipri bēgu.» Gunārs gan atzīst, ka dāmas viņam pastiprinātu uzmanību pievērš ne tikai dzimtajos Balvos, bet arī Rīgā. «Pa ielu nemaz nevaru tik vienkārši pastaigāt,» sūrojas saimnieks.

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+