Mini mode zīmola vadītāja Kristīne Līpiņa pauž vilšanos par veikala slēgšanu

Apģērbs
Gita Vīksne
21. maijs
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: F64
«Šobrīd izvērtēju, kur varētu atvērt jauno veikalu,» PDz teic Mini mode vadītāja Kristīne Līpiņa, kuras uzņēmums pēc 15 gadu darbības pametis tirdzniecības centra Spice telpas.

Kristīne Līpiņa paudusi neapmierinātību, ka lielveikala saimnieki atteikuši viņai īres maksas atvieglojumus.

«15 gadu laikā ne reizi neesam bijuši parādnieki. Nekad nevienu dienu neesam nokavējuši nevienu maksājumu. Šajā gadījumā mana sāpe ir tieši par attieksmi. Jebkuru nepatīkamu informāciju var paziņot korektā veidā. Šajā gadījumā tika pateikts – ja ej prom, maksā soda naudu! Visbēdīgākais, ka attiecībās ar šo tirdzniecības centru es daudzu gadu garumā biju ļoti lojāla. Vienmēr iesaistījos un atbalstīju tirdzniecības centra rīkotās akcijas un apbalvošanas. Skumji, ka pašā pēdējā dienā soda nauda tika palielināta par tieši tādu pašu summu, kāda īres nauda sākotnēji tika aprēķināta par aprīļa brīvdienām, kad veikaliem bija liegts strādāt,» atzīst Kristīne.

Viņa atzīst, ka jau aktīvi meklē jaunas telpas Mini modes veikalam. «Esmu saņēmusi daudz piedāvājumu no dažādiem tirdzniecības centriem – gan jau esošiem, gan tādiem, kas vēl tikai plāno vērt durvis. Telpas ir piedāvājuši arī citi telpu izīrētāji. Šobrīd esmu nopietnās pārdomās un izvērtēju, kur tieši atvērt jauno veikalu. Domāju, ka tas notiks jau pēc pāris mēnešiem,» tā Kristīne.

Pagājušajā nedēļas nogalē kļuva zināms, ka Mini Mode zīmola kleitas varēs iegādāties Debenhams veikalā.

Lasi citur

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

 

Noderīgi un interesanti

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs