• Kašers par savu seksuālo orientāciju: Grūtākais bija pateikt to omītēm

  Slavenības
  Santa.lv
  Santa.lv
  25. aprīlis
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: ARTŪRS MARTINOVS
  Kaspars Blūms-Blūmanis-Miņins ir aizvadījis astoņus gadus kopš «iznākšanas no skapja» un ar pārmaiņām, kas šajā laikā ir notikušas, viņš ir dalījies intervijā žurnālam «Kas Jauns».

  «Vienmēr esmu bijis tāds, kāds esmu. Vienkārši publiski par to nerunāju, pat centos izvairīties no šādas tematikas jautājumiem. Man pašam sevī notika izrāviens uz āru,» atklāj Kašers. 

  «Pienāca brīdis, kurā izlēmi pateikt to skaļi. Kāpēc?» vaicā žurnāls. «Gribēju, lai turpmāk nav nekādu runu no citiem cilvēkiem un lai šī informācija par manu seksualitāti nāk no manis. Tobrīd man bija 28 gadi, tagad ir 36. Tātad aizritējuši jau astoņi gadi,» žurnālam pastāsta mākslinieks.

  «Vienīgais grūtais šā visa sakarā bija satraukums, kā to pateikt omītēm, kuras man ir ļoti mīļi un dārgi cilvēki. Ņemot vērā, ka viņas ir citas paaudzes ļaudis, rēķinājos, ka varētu tikt nesaprasts un neakceptēts, un mani ārkārtīgi biedēja tas, kāda varētu būt viņu reakcija. Bet tagad varu par to runāt, man nav nekādas aiztures vai kauna sajūtas,» atklāts ir Kašers.

  Viņš pastāsta, ka šajā laikā daudz ir runājis arī ar citām slavenībām, kuru seksuālā orientācija ir citādāka, un šo cilvēku problēmas ir līdzīgas – nepieņemšana ģimenē, bailes pazaudēt darbu, kauns. Tomēr Kaspars žurnālam «Kas Jauns» teic: «Ceru, ka tomēr pienāks šiem cilvēkiem brīdis dzīvē, kad viņi sapratīs un sadūšosies beigt dzīvot slēpjoties, liekuļojot, izliekoties un melojot pirmām kārtām jau paši sev.»

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Daba un Dzīvnieki

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Abonē