Mīlu divus — vai tā var būt?

Attiecības
Dace Rudzīte
14. oktobris, 2019
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Pixabay

Vīrs un viņš

Sarežģītāk mīlēt divus ir tad, ja esi stabilās attiecībās vai pat ir ģimene. Solvita Vektere: «Trešo attiecībās var ielaist tad, ja tajās ir kāds iztrūkums. Ja kaut kā trūkst gan sievietē, gan esošajās attiecībās. Kas īsti notiek? Kad sieviete uzsāka dzīvi ar savu vīru, viņai bija vienas vajadzības, kuras partneris arī piepildīja: deva mieru, drošību vai ko citu.

Laikam ejot, sieviete pati par sevi sāka justies mierīga un droša – paēda, kļuva pašapzinīgāka – un viņai sāka pietrūkt kaut kā cita, piemēram, godkāres, sasniegumu, un viņa iemīlas vīrietī, kurš ir ļoti pašapzinīgs.

Viņai patīk viņa mērķtiecīgums, karjerisms. Ja skatās no attīstības viedokļa, sieviete pati ir nonākusi pie savas karjeras, pašapziņas un godkāres celšanas, un tas viņai ir vajadzīgs. Un viņa to ļoti iemīl citā vīrietī. Bet tas ir personības izaugsmes jautājums, kam nav nekāda sakara ar vīriešiem. Nav jau tā, ka vīrs viņai vairs nedod to, ko deva, vienkārši sievietei tas vairs nav aktuāli. Tagad viņai vajag kaut ko citu.»

Varbūt ar gadiem tu, tāpat kā daudzas citas, savās vecajās, ierastajās attiecībās, kurās vīrs ir gana labs un mīļš, izjūti rutīnu un garlaicību.

Tā vietā, lai izdomātu, kā savu dzīvi padarīt krāsaināku, tu meklē vīrieti, kas to izdarīs tavā vietā. Viņš tev sagādā tādas spilgtas izjūtas! Taču tas atkal ir ceļš atpakaļ pie sevis – tava dzīve ir attīstījusies līdz punktam, kad gribas jaunus notikumus.

Tas nebūt nenozīmē mainīt vīru vai šķirties. Tas nozīmē apgriezt situāciju otrādi, saprast, ko tev vajag, un censties to piepildīt. To izdarot, saproti, ka tam nemaz nevajag vīrieti un savas vajadzības vari apmierināt pati.

Viens no sarežģītākajiem mīlas trijstūriem veidojas, ja iemīlies sava partnera draugā vai brālī. Ja jūtas ir abpusējas, abi kādā punktā satiekaties un skatāties, kas notiek. Tu negribi uzņemties atbildību un gaidi, lai rīkojas viņš.

Varbūt viņš gaida, lai rīkojies tu. Kādā brīdī vienam no iesaistītajiem tas viss apnīk, un notiek sprādziens. Ja tas ir vīra brālis vai radinieks no tās pašas ģimenes, sašķeļas ģimene. Vienmēr ir kāds, kas nostājas viena pusē, un kāds, kas ir otra pusē. Tad vairs nevar dzīvot tik vienkārši: mīlu divus un tad jau redzēs, kas būs. Visticamāk, kādā brīdī vajadzēs izvēlēties.

Raksta turpinājums:

Nākamā lapa

4/6Vīrs un viņš

Lasi citur

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs