Žurnāla Ieva galvenā redaktore Dana Sinkeviča: 15 lietas, ko esmu sapratusi savā dzīvē

Atziņas
17. oktobris, 2019
1 komentārs

Drukāt

Saglabāt

Foto: Ieva Andersone
Dzīves atziņas nāk ar pieredzi, tāpēc īpaši svarīgi ir ieklausīties tajos, kuri labprāt ar pieredzēto gatavi dalīties. Savās atziņas mums atklāja Žurnāla Ieva galvenā redaktore Dana Sinkeviča.
 1. Vērtīgākā lieta, ko man iemācījuši vecāki, – spēja meklēt risinājumu, nevis vaidēt, ka viss ir slikti.
 2. Neatliekami darāmas dzīvē ir tikai trīs lietas: kopābūšana ar savējiem, paldies! pateikšana un dibena noslaucīšana trīsgadniekam, kurš bļauj: «Mammu, gatavs!»
 3. Vislabākā atpūta ir izgulēšanās.
 4. Vainas apziņu izjūtu tad, kad esmu likvidējusi veselu kaudzi Indijas riekstu baltajā šokolādē, kaut varēja iztikt ar pārīti.
 5. Cilvēkam draugi ir vajadzīgi tāpēc, ka tā ir kā divvirzienu šoseja: tu vari dot un vari arī ņemt, un vienmēr būsi plusos. Ja vien tie ir īsti draugi.
 6. Nekas tā neceļ pašapziņu kā sev doto solījumu turēšana.
 7. Ja dotos uz neapdzīvotu salu, es paņemtu koferi, kurā būtu dators ar saules bateriju lādētāju, jo tad es varētu rakstīt, un kāds dresēts pasta albatross – ja nu tie, kas mani uz tās salas atstāja, par to būtu piemirsuši.
 8. Visgrūtāk man nācās iemācīties nejusties par visu vainīgai.
 9. Labākais, ko var nopirkt par naudu, ir izglītošanās, ceļojumi, trauku mazgājamā mašīna mammai un pudele Dom Perignon.
 10. Skaistākais no maniem sapņiem, kas piepildījies, ir tas, ka man ir dēls. Un kāzās pie altāra mani veda tētis.
 11. Visvairāk mani sadusmo paviršība. Attiecībās, darāmajos darbos, dzīves uztverē.
 12. Florence ir pilsēta, kurā es gribētu atgriezties vēl un vēl.
 13. Vislabāk no savas bērnības atceros epizodi, kurā mēs ar māsu tēlojām kosmonautus un no tūbiņām ēdām zobupastu. Bija doma ķerties arī pie mammas Nivejas krēma…
 14. Labāko padomu dzīvē esmu saņēmusi no tēta: nekad nelāpies otrā dienā pēc ballītes! Es to arī neesmu darījusi. Ja nopietni, tad iesaku necepties par lietām, kur neko nevar ietekmēt.
 15. Lai gan esmu pieaugusi, joprojām kā brīnumu uztveru to, kā no vienkārši seksa var sanākt cilvēks, un to, ka ir sievietes, kuras pat pirmdienu rītos vai pēc negulētas nakts izskatās kā tikko no skaistumkopšanas salona iznākušas.

 

Lasi citur

1 komentārs

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs