Šķiršanās un suns — vai dzīvnieks atcerēsies tavu bijušo?

Suņa uzvedība
Zane Piļka-Karaļeviča
31. oktobris, 2019
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Shutterstock

Ko darīt, ja suns ilgojas pēc tava bijušā?

Ja redzi, ka tavs suns pārāk skumst pēc saimnieka, varat ar bijušo partneri nokārtot kopīgu aizbildniecību pār suni, sarunājot, ka vienu nedēļu suns dzīvo pie tevis, bet otru – pie bijušā. Taču eksperti norāda, ka tas nav prātīgs lēmums, jo vairāk kalpo jūsu sirdsmieram nekā mājdzīvnieka labumam.

Neatkarīgi no tā, cik skumji suns pirmās dienas vai nedēļas izskatīsies, viņš no šķiršanās, visticamāk, atgūsies ātrāk nekā tu. Šo situāciju tu padarīsi vēl ļaunāku, ja turpināsi izmantot suni, lai regulāri satiktu savu bijušo.

Atceries, ka sunim ir vajadzīga stabilitāte un ierasta rutīna, kuru tev būs daudz grūtāk iedibināt, ja par suni rūpēsieties uz pusēm.

Šādā gadījumā jums būs jāizstrādā robežas un noteikumi, kādi būs spēkā abās mājās, un jāpārliecinās, kā šis grafiks tiek ievērots. Speciālisti iesaka šādu risinājumu neizvēlēties, ja vien ar bijušo neesat šķīrušies kā draugi. Jo spriedze, kas pirmajā laikā nenoliedzami būs jūsu starpā, vēl vairāk mīluli iedzīs stresā. Šādā situācijā visprātīgāk ir pārtraukt jebkādu kontaktēšanos.

Jā, tas sāp, bet šķiršanās ir daļa no dzīves. Dažkārt tā ir grūti pārvarama, bet, kā saka, kad vienas durvis aizveras, citas atveras. Svarīgi atcerēties, ka tavs suns vienmēr būs tavā pusē. Viņš netiesās un nevainos tevi par attiecību krahu. Tāpēc galvenais, ko vari darīt, – pārliecināties, lai šķiršanās suni skartu iespējami mazāk.

6/6Ko darīt, ja suns ilgojas pēc tava bijušā?

Lasi citur

 

 

Noderīgi un interesanti

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs