• Svarīgi zināt! Rīgā stājas spēkā virkne satiksmes ierobežojumu

  Auto
  Ziņu aģentūra LETA
  3. maijs, 2019
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Shutterstock
  Saistībā ar valsts svētku pasākumu norisi no šodienas dažādās Rīgas ielās stājas spēkā virkne satiksmes ierobežojumu.
  • No šodienas plkst.20 līdz 4.maija plkst.22.30 tiks aizliegts apstāties un stāvēt Aspazijas bulvāra kreisajā pusē, posmā no Kaļķu ielas līdz Teātra ielai, kā arī Zigfrīda Anna Meierovica bulvāra labajā pusē, posmā no Kaļķu ielas līdz Krišjāņa Valdemāra ielai.
  • Tāpat no šodienas plkst.17 līdz 4.maija plkst.22 šāds aizliegums būs spēkā Kaļķu ielas abās pusēs, kā arī no 4.maija plkst.7 līdz plkst.14 – Jēkaba ielas posmā no Klostera ielas līdz Mazajai Pils ielai.
  • Saistībā ar Latvijas valsts apbalvojumu pasniegšanas ceremoniju šodien no plkst.7 līdz plkst.20 tiks aizliegts transportlīdzekļiem apstāties un stāvēt Pils laukuma abās pusēs abos virzienos.
  • Saistībā ar kabeļa rakšanas darbiem no plkst.1 līdz plkst.4.30 tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Krišjāņa Barona ielā, pie ēkas Krišjāņa Barona 97.
  • Savukārt saistībā ar torņa celtņa demontāžas darbiem no šodienas līdz 5.maijam tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Elizabetes ielā, pie ēkas Elizabetes ielā 103.
  • Darbu veicējiem uzdots nodrošināt transportlīdzekļiem apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu, kā arī iedzīvotāju un uzņēmumu, kuri atrodas minētajā ielas posmā, transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma.

  0 komentāri

  Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

  Pievienot komentāru

  Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē