Egons un Zane Reiteri: Nepazaudēt savas attiecības – tas ir tāds liels izaicinājums

Radio balss un TV personība Egons Reiters ar sievu Zani – viņi šajā vasarā draugiem un radiem sarīkoja pārsteiguma kāzas – ir kopā jau 11 gadus un ir vecāki diviem bērniem: meitai Elīzei (8 gadi) un dēliņam Metjū Kristianam (2 gadi). Šķiet, ka viņiem viss padodas viegli un plūstoši, lai gan, protams, neiztikt arī bez ikdienišķām grūtībām. Kas viņiem palīdz tās pārvarēt? Pozitīva attieksme un laba deva humora.
Ērika Bērziņa
Ērika Bērziņa
Foto: no personiskā arhīva

Bija daži, kas zināja par kāzām, citādi viņi nebūtu atbraukuši, bet, piemēram, Egona brālis nenojauta līdz pēdējam brīdim.

– Pastāstiet par savām slepenajām kāzām! Kā izlēmāt, ka vēlaties draugiem un radiem sagādāt šādu pārsteigumu? Un kāpēc tieši tagad, pēc 11 gadu kopā būšanas?

EGONS: Bijām domājuši, ka kaut kad jau vajadzētu apprecēties… Bet tas kaut kad visu laiku tika atlikts. Pasaules sajukšanas notikumi to visu pasteidzināja. 

ZANE: Mans tētis pavasarī saslima ar kovidu un nokļuva slimnīcā… Un tad bija sajūta, ka mēs to precēšanos varam vilkt garumā nezin cik, bet gribas, lai arī vecāki ir kopā ar mums šajā dienā. 

Bijām runājuši, ka vēlamies kāzas vasarā. Uzaicinājām draugus un radus uz Līgo svētkiem, bet viņus gaidīja pārsteigums – kāzu ceremonija jūras krastā. Protams, bija daži, kas zināja par kāzām, citādi viņi nebūtu atbraukuši, bet, piemēram, Egona brālis nenojauta līdz pēdējam brīdim.
Man patīk pārsteigumi, un gribējās, lai viesiem ir īpašas emocijas, nevis viņi jau iepriekš zinātu, ka šodien ir jābrauc uz kāzām. Ko tad dāvinās? Kas jāvelk mugurā? Tad uzreiz ir citi uzstādījumi. Gribēju palauzt ierastos rāmīšus, ka šādi arī var svinēt kāzas. Ne vienmēr vajag ielūgumus ar zelta maliņu.

EGONS: Vēl pagājušajā gadā, kad bija kovida atslābums un pasaule nebija sajukusi kara dēļ, braucām apskatīt vairākus viesu namus, bet nebija sajūtas, ka tur varētu notikt mūsu kāzas. Tas ir kā aizbraukt uz svešu māju…

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Abonē