Mūziķa Dona mīļotā Madara Mālmane: Esmu izravējusi no sevis riebīgo bērnu

Maigi meitenīgā ar tērauda skatienu. Viņai bijis līgums ar Dior. Liktenīga mūza uz spožāko žurnālu vākiem: Vogue, Elle, Marie Claire, Vanity Fair. Viena no retajām latvietēm, kuru pasaulē pārstāvējusi slavenā modeļu aģentūra IMG. MADARA MĀLMANE. Septiņus gadus arī – mūziķa Dona mīļotā.
Ineta Meimane
Ineta Meimane
Foto: Aiga Rēdmane. Stils: Signe Sproga

Tagad ir modē modeles iznākšana no skapja, paziņojot, ka tik labi izdodas saglabāt formu, jo dienā apēd vienu vienīgu banānu… Īstenībā viņas vienkārši vemj! 

– Modeļu biznesā esi kopš 12 gadu vecuma, kad skolas gaitenī tevi uzrunāja pašmāju modes guru Gints Bude. Bet pirmais kā potenciālu modeli vēl pirms Budes tevi pamanīja mammas draudzenes vīrs.
– Jā, fotogrāfs Juris Bērziņš. Reiz Ziemassvētkos viņš mani sabildēja un mammai teica: «Tajā meitenē kaut kas ir, viņai jābūt modelei.» Bet es biju vēl bērns, par modelēm neko nezināju.

– Juties skaista?
– Nedomāju, jo toreiz jau vēl nebija skaistuma kulta, nebija, ar ko salīdzināt, tikai žurnāli, filmas. Arī tagad, skatoties savas bildes 13–14 gadu vecumā, redzu tikai bērniņu ar dusmīgu skatienu. Biju ļoti tieva, atceros, kā Bude pētīja manu roku pirkstus – izaugšu gara vai ne… Bet visu noteica sejas proporcijas, acis, jo modeles augumam esmu par īsu – tikai metrs sešdesmit astoņi. Modeļu skola maksāja tiem laikiem lielu naudu, bet es ļoti gribēju arī floristikas pulciņā; man joprojām patīk līmes pistoles, patīk veidot kompozīcijas, dāvanas iesaiņot. Bet mamma divus pulciņus atļauties nevarēja, nācās izvēlēties. Ilgi domāju, līdz paliku pie Modeļu skolas. 

– Tur tevi ieraudzīja starptautiskās modeļu aģentūras. Arī pasaulē lielākā – IMG
– Kad sāka braukt ārzemju skauti, atbrauca arī Dominika no IMG, par mani teica: «Viņa būs zvaigzne» – un, kaut man vēl bija tikai 13 gadu, atrada aģentūru Milānā. Bet nekas tāds woow! jau tas nebija, turpināju iet uz skolu. 

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
Raksta abonements - 28 dienas

2 €/raksts

Vienreizējs maksājums

Abonēt
Oriģināls saturs katru dienu

3,49 €/4 nedēļas

Automātiskais maksājums ik pēc 28 dienām

Abonēt
#Mājsēde abonēšanas piedāvājums

25 €/1 gads

Tikai no 21.oktobra - 15.novembrim!

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+