• «Ērkšķu» Marija par alkoholismu: Mans tētis ļoti smagi dzēra – galu galā viņu nosita

  Pieredze
  Santa.lv
  Santa.lv
  28. decembris, 2022
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Kadrs no video
  Pusgadu pēc STV Pirmā! sociālā projekta «Caur ērkšķiem uz ..» tā otrās vietas ieguvējā Marijā ir pat grūti atpazīt to trauksmaino, pie dzīves sitieniem pieradušo jauno sievieti, kādu skatītāji iepazina šova laikā. Marija ir sievišķīgi uzplaukusi, ieguvusi daudz vairāk iekšēja miera un pārliecības par nākotni. Viņa arī beidzot smaida, un viņai ir priecīgi jaunumi, ar kuriem padalīties.

  «Esmu pārcēlusies uz jaunu dzīves vietu, turpat Ventspilī, un drīz sākšu mācīties par apsargu – radās izdevība to apgūt bez maksas. Šādu darbu jau sen esmu vēlējusies, man šķiet, tas man ir piemērots gan fiziski – esmu liela auguma un spēcīga, gan arī manam raksturam. Tur ir vairāk adrenalīna – es labāk pacīnos ar visādiem nekauņām, nekā sēžu veikalā pie kases.»

  Arī grādīgie dzērieni joprojām nav viņas dzīves sastāvdaļa – tēta skumjā pieredze ir kā atgādinājums tam, kādu postu cilvēka dzīvē nodara alkohols: «Mans tētis ļoti smagi dzēra, un galu galā viņu nosita, man tad bija 12 gadi. Es pati arī vecumā no 16 līdz 18 gadiem ar alkoholu biju ļoti aizrāvusies, bet tad aizdomājos, ka tēta liktenis var piemeklēt arī mani, ja tā turpināšu. Tagad es nedzeru vispār nemaz, arī svētkos ne.»

  Kā Marijai izdevās savu postošo atkarību apstādināt un noturēties skaidrā līdz šim brīdim, uzzināsit, noskatoties visu viņas stāstu šajā video!

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē