Zivju apstrādes uzņēmums Kaija: Konservi vienmēr būs topā

Bizness
Zane Piļka-Karaļeviča
28. aprīlis
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: F64
Ievērojami pieauguši darījumi arī zivju konservu ražotājam SIA Karavela, kurš ir viens no straujāk augošajiem zivju apstrādes uzņēmumiem Eiropā.

«Konservi šobrīd ir pieprasīti, jo tie visilgāk glabājas. Tie vienmēr būs topā. Tāpēc uzskatu, ka mūsu industrijai ir nākotnes perspektīvas,» PDz teic Karavela līdzīpašnieks Jānis Endele. Viņš uzskata, ka pēc pandēmijas būs produkcijas vai sortimentu grupa, kurām samazināsies patēriņš.

«Pēdējos gados visi kā aptrakuši bija ar vegānismu un bioloģiskajiem produktiem. Jā, arī mēs tādus ražojam. Taču domāju, ka ekonomika ies uz leju un cilvēki atkal atgriezīsies pie pamatiem, proti, ierastas pārtikas.»

«Vienkārši ekonomiskā situācija piespiedīs, būs smagāk jāstrādā, nevarēs ar zaļbarību vien izdzīvot,» spriež Endele.

Viņš domā, ka uzņēmums turpinās veiksmīgu biznesa attīstību arī pēc ārkārtējās situācijas.

«Mēs esam vieni no labākajiem Latvijas pārtikas eksportētājiem. Un nevis tāpēc, ka mēs daudz vai maz pārdodam, bet tāpēc, ka visu laiku esam dinamiskā kustībā, attīstot sava uzņēmuma struktūru. Arī šobrīd, izejot no visiem šābrīža notikumiem pasaulē, mums top viens liels projekts. Tas būs kas pilnīgi inovatīvs un interesants patērētājiem. To prezentēsim jau tuvākajā laikā,» sola Jānis Endele.

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

Lasi citur

 

 

Noderīgi un interesanti

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs

Santa+