• Viņi satikās šovā — Lauku sētas uzvarētājs gatavojas kāzām

  Slavenības
  Zane Piļka-Karaļeviča
  Zane Piļka-Karaļeviča
  22. maijs, 2020
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: F64
  Ugunsdzēsējs un šova Lauku sēta uzvarētājs Aigars Kļavs, lai arī ārēji skarbs, sirdī ir īsts romantiķis. Šo personības šķautni viņš atklāja tikai savai šova kolēģei Evitai, jo saprata – daiļā tumšmate ir viņa liktenīgā.

  Azartiskais ugunsdzēsējs

  Dalībai populārajā šovā Aigars pieteicies spontāni. «Sēdēju darbā pie datora un ieraudzīju sludinājumu, ka meklē dalībniekus šovam Lauku sēta. Domāju, intereses pēc pieteikšos un paskatīšos, kā tur viss notiek,» atceras viņš. Aigara mērķis nebija naudas balva vai atpazīstamība, drīzāk – kāre uz piedzīvojumiem.

  «Gribēju redzēt šova aizkulises, jo mēs pie TV nezinām, kas notiek kameras otrajā pusē. Gribēju redzēt, cik daudz no tā, kas mums tiek rādīts, ir patiesība. Protams, bija arī azarts – cik tālu varēšu tikt šādā spēlē,» skaidro Aigars.

  Kad viņš tika uzaicināts uz pārrunām, intuīcija teikusi, ka viņš nonāks dalībnieku rindās.

  «Ikdienā strādāju par ugunsdzēsēju glābēju, tāpēc uz šova laiku vajadzēja ieplānot atvaļinājumu. Sākumā vadība teica, ka tas nav iespējams, jo šajā periodā jau pieteikušies citi, tāpēc nācās vien atklāt patiesību, ka esmu uzņemts šovā Lauku sēta. Priekšniecība man nāca pretī,» priecājas Aigars.

  Pirms tam jaunais vīrietis nebija redzējis nevienu Lauku sētas sezonu. «Vien pirms došanās uz šovu noskatījos vienu piektās sezonas aizkadru sēriju, kur cilvēki stāstīja, ka šovā viss patiesi, nekas netiek iestudēts, cīņa ir godīga. Nodomāju – forši, tad jau varēšu cīnīties!»

  Balvā pa uzvaru šovā Aigars ieguva jumtu 7000 eiro vērtībā.

  «Smieklīgākais, ka savā īpašumā iepriekšējā vasarā jau biju uzlicis jaunu jumtu. Būs jādomā, kā un kur balvu tagad izmantot,» atzīst viņš.

  Brīvs vai tomēr aizņemts?

  Lauku sētā Aigars ieradās kā brīvs puisis, jo neilgi pirms šova izirušas viņa attiecības. Tiesa, ne visi to zināja. «Kad devos uz šova atlasi, vēl nebiju izšķīries. Tāpēc producentiem teicu, ka esmu aizņemts un man ir pieci bērni, saskaitot kopā divus manus un trīs tā laika draudzenes bērnus. Taču, kad sākās šovs, ar draudzeni jau biju paspējis izšķirties.

  Sākumā neviens man par to neko neprasīja, jo izrādījās, ka dalībnieču meiteņu nav un it kā arī nebūs. Kad meitenes tomēr ieradās, uzreiz parādījās intrigas. No čomiem dzirdēju, ka viņas skatās uz tiem brīvajiem, ka varētu ar meitenēm kaut ko sabīdīt vai pāriet pretējā pusē…

  Lai tajā visā neiesaistītos, vienkārši turpināju visiem, arī filmēšanas grupai, teikt, ka mani mājās gaida sieva un bērni. Kameras priekšā stāstīju, ka esmu aizņemts un pārdzīvoju, ka mājās gaida ģimene, lai gan pa lielam tas man bija tikai šovs,» neslēpj Aigars.

  Īpaši tuvas attiecības Lauku sētā viņam izveidojās ar dalībnieci Evitu Riekstiņu, kurā Aigars saskatīja radniecīgu dvēseli.

  «Evitai uzticējos, tāpēc tikai viņai atklāju, ka patiesībā esmu brīvs. Zināju, ka viņa to neizklačos citiem dalībniekiem.»

  Taču Aigars viņai savas kārtis atklāja ne tāpēc, lai varētu veidot attiecības. «Man pat tādas domas nebija! Biju tikko šķīries, gribēju vienkārši atpūsties un izvēdināt galvu. Šova laikā mums ar Evitu tiešām bija tikai koleģiālas attiecības. Protams, kā sieviete un cilvēks man viņa patika. Tomēr romantiskas attiecības sākās vēlāk,» stāsta viņš.

  Piedzīvo visu emociju gammu

  Pēc šova fināla, kad jau visi dalībnieki bija aizbraukuši uz mājām, Alūksnē notika svētki. «Saņēmu no Evitas īsziņu, ka viņa dodas uz Alūksni. Es pats nāku no šīs puses, un visi radi man ir no Alūksnes, tāpēc nebija divu domu – braukšu uz svētkiem arī es! Pēc tam sākām sarakstīties, ik pa laikam satikāmies, un mūsu attiecības ievirzījās nopietnā gultnē,» stāsta Aigars.

  «Apzinājos, ka viens otru pazīstam pārāk īsu laiku, taču ar sirdi jutu, ka Evita ir mans cilvēks. Ar viņu kopā bijām izgājuši cauri šovam, kurā bija strīdi, spriedze, nemitīgs stress – viss, ar ko normālā dzīvē pāri tik ātri nemaz nesaskaras. Tur īsā laikā izbaudījām visu emociju gammu. Tas, kā mēs tikām galā, stiprināja manī pārliecību, ka Evita ir cilvēciņš, kuru nevar laist garām.»

  Šovos dzimušas attiecības reti piedzīvo ilgu mūžu – kad spilgtu emociju vairs nav, pāri nereti saprot, ka viņiem nav nekā kopēja.

  «Arī mums sākumā bija bažas par to, kā būs, kad sāksim dzīvot kopā. Bet viss ir kārtībā. Mūsu dzīve nemainās, dzīvojam labi un saticīgi,» teic Aigars.

  Vecākiem lūdz Evitas roku

  Bildinājumam Aigars gatavojās ļoti rūpīgi. «Pāris reižu gadā Evita brauc uz ārzemēm atpūsties. Viņai patīk aktīvā atpūta, kalnos kāpšana. Arī pērnās vasaras izskaņā viņa devās uz kalniem. Biju jau iepazinies ar viņas vecākiem, kuri ir brīnišķīgi, ļoti atbalstoši un pretimnākoši. Arī tas mani uzrunāja, jo iepriekšējās attiecībās vecāku atbalsta nebija.

  Kad Evita bija aizbraukusi, sazvanījos ar viņiem un lūdzu meitas roku gan mammai, gan tētim. Vecāki gan teica, ka mūsu privātās lietās nejauksies, taču deva savu svētību.

  Tēvs pat teica, ka viņam tirpas pār kauliem pārgājušas.

  Vecāki bija ļoti aizkustināti par šādu manu soli,» stāsta Aigars. No Evitas mammas puisis centies noskaidrot meitas zeltneša izmēru, taču to nezinājusi ne mamma, ne tētis, ne māsa un draudzenes.

  «Beigās tomēr ar mammu kaut kā kopā izspriedām, kāds tas varētu būt. Kad gredzens bija sagādāts, sazvanīju visus šova dalībniekus un Zēģelnieku saimnieci, pie kuras notika Lauku sētas filmēšana, un ierosināju, ka pirms ziemas mēs varētu sarīkot atkalredzēšanās pasākumu. Noorganizējām laivu braucienu, pēc kura devāmies pie saimnieces Anitas uz Zēģelniekiem, kur vakarā pie ugunskura dalībnieku skaisti izdekorētā lapenē lūdzu Evitas roku. Viss izdevās ļoti romantiski un skaisti.

  Nākamajā rītā izrādījās, ka Evita man sagādājusi savas mājas atslēgas ar lāpstas piekariņu, kas simbolizē mūsu pirmo satikšanos un uzrakstu Tava Bonija.  Šovā mūs bija iesaukuši par Boniju un Klaidu. Izrādījās, ka ne tikai es, bet arī Evita bija domājusi par kopēju nākotni. Tikai es par laulību, bet viņa – kopdzīvi,» smejas Aigars.

  Kāzas uz laiku atliktas

  Aigaram un Evitai ir iepriekšējo attiecību pieredze, kurā abiem dzimuši bērni. Aigaram – divi dēli, bet Evitai ir trīs atvases. «Bērni jau ir iepazinušies, un viss ir kārtībā. Ņemot vērā, ka viņiem ir līdzīgs vecums, garlaicīgi nav,» teic Lauku sētas uzvarētājs.

  Savulaik Aigars strādājis par policistu un Brasas stingrā režīma cietuma uzraugu.

  Vai arī mājās viņš pieprasa dzelžainu disciplīnu? «Raugoties uz mani šovā, daudziem bija radies priekšstats, ka esmu bargs džeks, taču tie, kas mani pazīst, zina – patiesībā tāds neesmu. Nenoliegšu, man patīk, ka mani klausa un apkārt valda kārtība. Kad ar Evitu sākām dzīvot kopā, viņas bērniem dažkārt aizrādīju, ka mantas aiz sevis jāsavāc un jānoliek savās vietās. Evita, kā jau mamma, nereti piever acis uz to, bet es gribu, lai bērnos tiek ieaudzināta kārtība. Tāpēc mūsu ģimenē Evita ir labais, bet es sliktais policists,» smejas viņš.

  Runājot par kāzām, Aigars teic – ņemot vērā šā brīža ārkārtējo situāciju valstī, kas nosaka aizliegumu pulcēties, viņi kāzu datumu pārcēluši uz nenoteiktu laiku.

  «Gribam skaistas kāzas ar radiem un draugiem. Lauku sētas vadītājs Jānis Rāzna jau pieteicies par kāzu vadītāju, mans šova kolēģis Normunds droši vien uzspēlēs ģitāru ar savu grupu, tāpēc scenārijs jau mums ir iezīmējies. Ļoti ceram, ka varēsim kāzas svinēt nākamvasar,» tā Aigars.

  0 komentāri

  Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

  Pievienot komentāru

  Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Daba un Dzīvnieki

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Abonē