Viltus Igo sit kanti dāmām — mūziķis panikā

Privātā Dzīve
Gita Vīksne
28. aprīlis
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: NO IZDEVNIECĪBAS ŽURNĀLS SANTA ARHĪVA
Latvijā populārais mūziķis Igo (Rodrigo Fomins) nesen piedzīvojis īstu murgu – viņam nozagta identitāte! Kāds virtuālajā pasaulē nelietīgi izliekas par Igo, sit kanti dāmām un tīko aizņemties naudu.

«Par to, ka Instagram izveidots mans viltus profils @rodrigofominsigowithfans, no kura kāds aktīvi sarakstās ar cilvēkiem, kas seko manām gaitām sociālajos tīklos, uzzināju no tiem, kas jau bija iekrituši sarakstēs ar šo krāpnieku,» žurnālam Privātā Dzīve atklāj Igo.

Mākslinieks uzsver, ka viņam ir tikai viens oficiālais instagram konts – @igo_rodrigofomins. «Labticīgi dalos tur ar fotogrāfijām un informāciju par sevi, lai pavēstītu cilvēkiem par jaunumiem savā radoši muzikālajā dzīvē un saimnieciskajā darbībā ceplī. Diemžēl jau pirms dažiem mēnešiem uzzināju – kāds Instagram ir izveidojis manu viltus profilu.

Šis zaglis to regulāri papildināja ar informāciju un fotogrāfijām, kuras zaga no mana oficiālā konta. Izmantojot manu vārdu un bildes, viņš apmuļķoja cilvēkus.

Uzsāka ar daudziem sarakstes, un cilvēki priecājās, jo domāja – ar viņiem sarunājas pats Igo! Šis viltus Igo pat atzinās dāmām mīlestībā, aicināja braukt pie sevis ciemos un lūdza aizdot viņam naudu. Visas sarakstes viņš rūpīgi pieskaņoja tai informācijai, ar kādu savā oficiālajā kontā dalījos es.

Piemēram, kad biju devies uzstāties uz Angliju, krāpnieks sūtīja sarakstēs sveicienus no Lielbritānijas. Savukārt, kad es ievietoju Instagram fotogrāfijas no cepļa, viņš tās nozaga un manā vārdā aicināja braukt ciemos uz cepli. Šis krāpnieks sagrozīja galvu maniem sekotājiem,» stāsta mūziķis. Taču vissatraucošākais bijis tas, ka viltus Igo sācis ubagot.

«Esmu informēts par divām sarakstēm, kurās krāpnieks ir prasījis naudu – vienā gadījumā pusotru tūkstoti eiro, otrā – divus tūkstošus,» vēsta Igo. Vairāk par to, kā uzdarbojās attapīgais krāpnieks, un kā Igo izdevās savaldīt viltvārdi, uzzināsiet žurnālā Privātā Dzīve!

  • Slavenākie aktieri pēdējā ceļā pavada skarbo kritiķi Silviju Radzobi.
  • Latvijas patriota Visvalža Lāča pelnus zemei nodos Lestenē. Tas notiks tikai pēc ārkārtas stāvokļa beigām.
  • Kas to būtu domājis! Pedantiskā Anna Rozīte piecūko smalku villu.
  • Sašutušais saimnieks pieprasa kompensāciju.
  • Ufo atceras jaunību un atkal iegriež diseni. Virtuālajā ballītē danco 900 cilvēki.
  • Lauris Lizbovskis žurnālista darbu nomaina pret smagu strādāšanu mežā.
  • Mūziķis panikā! Viltus Igo sit kanti dāmām.
Privātā Dzīve nr17_18

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

Lasi citur

 

 

Privātā Dzīve

Vairāk

Receptes

Vairāk

Veselība

Vairāk

Ieva

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+