Trīs gadus pēc kāzām Dzintars Rasnačs dala mantu

Privātā Dzīve
Gita Vīksne
12. februāris, 2020
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: No izdevniecības Žurnāls Santa arhīva
Bijušais tieslietu ministrs un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas valsts sekretāra vietniece šā gada sākumā noslēguši laulāto mantisko attiecību līgumu.

Dzintara Rasnača un 16 gadu par viņu jaunākās sievas Aldas Ozolas laulība tika reģistrēta pirms trīsarpus gadiem. Tas notika dienu pēc Rasnača 53. jubilejas, un par savu jauno attiecību statusu plašākam lokam paziņoja vien pēc mēneša. Abi devās slēpot uz Gruziju, kur tapušās bildēs atrādīja laulības gredzenus. Toreiz taujāts, kāpēc kāzas nolēmis svinēt Gruzijā, Rasnačs PDz smejoties atklāja: «Bēgām no preses.»

Savukārt viņa jaunā sieva sacīja: «Gribējām būt kopā šajā vidē – kalnos, starp jaukiem cilvēkiem. Turklāt tas arī bija mūsu pirmais īstais ceļojums. Tieši Gruzijā mūsu attiecības kļuva vēl stiprākas – varējām daudz ko pārvērtēt, pārdomāt un no cita skatpunkta paraudzīties viens uz otru.»

Šā gada 24. janvārī Rasnačs un Ozola noslēdza laulāto mantisko attiecību līgumu par visas mantas šķirtību. Lursoft datu bāzē pieejama informācija, ka pāris izvēlējies sadalīt īpašumus. Alda turpmāk būs īpašniece nekustamajam īpašumam Saulkrastos, bet Dzintaram paliek dzīvoklis un vēl kāds nekustamais īpašums Pārdaugavā.

PDz sazinājās ar bijušo tieslietu ministru, taču viņš no komentāriem atteicās. «Es ar presi nerunāju,» strupi paziņoja Rasnačs. 22. janvārī sociālajos tīklos Dzintars par sevi vēstīja: «Šī gada laikā ir bijusi iespēja veikt lietas, kas bija iekavētas un iepriekš gandrīz neiespējamas. Sakopt veselību, tikties ar seniem draugiem, daļēji atdot sirds mīļuma parādus saviem tuviniekiem, ceļot, sportot, tvert dabas milzīgo enerģiju.» Viņš arī uzsvēra, ka tuvākajā laikā politikā neplāno atgriezties.

«Vērojot notikumus no ārpuses, ir izveidojies nedaudz citāds skatījums un viedoklis. Ikdienas pārslodze uz izdegšanas robežas amatpersonai traucē redzēt lietas, kas redzamas no ārpuses. Tā teikt, savs laiks dienēt, savs laiks vēsu prātu paskatīties uz notiekošo,» pauda Rasnačs.

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+