Režisore Aija Strazdiņa šķīrusies no mūziķa Aigara Grāvera — tagad jauna mīlestība

Privātā Dzīve
Anastasija Kuzminova
Anastasija Kuzminova
5. novembris, 2019
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Facebook
Producente un režisore Aija Strazdiņa, šķīrusies no vīra mūziķa Aigara Grāvera, vairāk nekā pusgadu bauda jaunās mīlestības priekus.

Kaut abi šogad varētu svinēt kopābūšanas 15. gadadienu, šā gada janvārī Aija Strazdiņa un Aigars atzina, ka viņu attiecībās ne viss ir gludi – tika pieļauta iespējamā šķiršanās, un tā tika skaidrota ar atšķirīgu dzīves ritmu, interesēm un sapņiem. Tagad intervijā žurnālam IEVA Aija Strazdiņa teic, ka jau ilgāku laiku viņai ir īpašs cilvēks.

Viņa uzreiz arī uzsver, ka šķiršanās no Grāvera bijis ilgs process, taču noliedz, ka attiecības izjukušas jauno attiecību dēļ.

«Kad bija pieņemts abpusējs lēmums par šķiršanos un process iekustināts, viss pārdomāts, tikai tad mēs satikāmies. Pagājuši jau astoņi mēneši, un es nevienu brīdi neesmu vīlusies vai šaubījusies,» nenosaucot jaunā drauga vārdu, Aija stāsta intervijā žurnālam IEVA.

«Laime mīl klusumu! Neredzu iemeslu, lai atklātu viņa vārdu,» sarunā ar PDz lakoniska bija Aija Strazdiņa. Intervijā žurnālam IEVA režisore neatklāj arī iepazīšanās stāstu, pieļaujot – kādreiz varētu to atklāt pašas sarakstītā grāmatā. «Man ir jauna ģimene, un mēs esam pieauguši cilvēki un apzināmies, ka tas nav dažu mēnešu dienesta romāns.» Strazdiņa īpaši priecājas, ka beidzot atradusi to, ko sen meklējusi attiecībās – to, ka «otrs pieņem tavu aizņemtību un atbalsta, kad esi sapinies lietās».

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+