• Olga Kambala: Man ir nogriezti visi draugi – man nav neviena

  Slavenības
  Santa.lv
  Santa.lv
  19. jūnijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Kadrs no video
  Olga Kambala ir devusies piemeklēt jaunu apakšveļu savām jaunajām ķermeņa aprisēm. Ģērbtuvē viņa atklāj sašutumu par tautiešiem, kuri šausminās par meitenēm, kas darbojas vietnē «Onlyfans». Pēc Olgas domām viņas sociālajos tīklos atrodamas izaicinošākas bildes. Tāpat viņa atklāj, kur palikuši visi viņas draugi un draudzenes, kā arī to, kādu iemeslu dēļ viņa sabiedrībā neiziet vienatnē.

  Aprīļa izskaņā Olga Kambala veica plastisko operāciju krūtīm un degunam. Pirms kāda laika par savu jauno izskatu viņa pavēstīja arī publiski, bet tagad sieviete ir nolēmusi iegādāties jaunu veļu priekš jaunajām aprisēm. Kā jau īstā iepirkšanās dienā neiztrūkst arī sievišķīgu sarunu.

  Olga kameru priekšā vaļsirdīgi atzīstas, ka viņai vairs nav neviena drauga, jo Kaspara greizsirdība viņai to liedz. Kā izrādās, daudzi vīrieši publiskos pasākumos koķetē ar Olgu un viņas vīram tas ne pavisam nepatīk.

  «Lai Kaspars baidās, tāpēc viņš mani nekur nelaiž vienu pašu. Man ir nogriezti visi draugi, draudzenes, man nav neviena. Man ir izdzēsti visi telefoni ar ko es varēju iziet izdzert kafiju!»

  Ko Olga domā par savu dzīves situāciju un kādu veļu iegādāsies, skaties video!

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Daba un Dzīvnieki

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Abonē