No Dailes teātra atlaistais aktieris Mārtiņš Počs: Teātris vēl ilgi nebūs tāds kā agrāk

Aktieri
Gita Vīksne
3. jūnijs
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Mārtiņš Počs un Ģirts Ķesteris
Foto: Instagram
Mārtiņš Počs un Ģirts Ķesteris
«Esmu parakstījis vienošanos, ka no jūnija izbeidzu darba attiecības ar Dailes teātri,» PDz atzīst aktieris Mārtiņš Počs, kurš jau paspējis atrast jaunu darbu.

«Varētu jau, protams, apvainoties, bet es saprotu šo situāciju,» par atlaišanu no darba saka Mārtiņš Počs, kas Dailes teātrī nostrādājis 10 gadus. Maija beigās viņš oficiāli pārtrauca darba attiecības ar teātri.

«Ir jānoliek malā emocijas, lai ar skaidru galvu varētu saprast – ko darīt tālāk?» atzīst Mārtiņš.

Vēl pirms trim mēnešiem viņa foto rotāja Dailes teātra jaunākās izrādes Testosterons reklāmas, kurās Mārtiņš bija redzams līdz viduklim kails, boksējoties ar teātra vienu no iekārojamākajiem aktieriem Ģirtu Ķesteri. «Šī izrāde man pašam ļoti patika. Cik zinu, tā bija arī labi izpārdota. Mēs gan nepaspējām nospēlēt pat pirmās desmit izrādes,» saka Mārtiņš.

Par savu aktiera nākotni Mārtiņš ir neziņā, jo vēl gaidāmas sarunas ar Dailes teātra direktoru Juri Žagaru, bet par iespējamu spēlēšanu citos teātros viņš nav domājis: «Manuprāt, teātris vēl ilgi nebūs tāds kā agrāk.»

Mārtiņš gan nesēž rokas klēpī salicis – jau pāris mēnešu viņš vada erudīcijas spēles Cietie rieksti online versiju.

«Spēles demo versiju internetā izspēlēju Dailes teātra kolēģu vidū laikā, kad tajā tika atklāts viens pozitīvs Covid-19 gadījums, un visiem aktieriem bija kāds laiks jāpavada pašizolācijā. Tā kā visi tajā azartiski iesaistījās, nu katru ceturtdienas vakaru tajā var piedalīties ikviens.

Ir jāpiereģistrējas mājaslapā un jāseko līdzi spēlei YouTube platformā. Katru reizi pie manis studijā ir viesis, kuru ļaujam izvēlēties arī spēles dalībniekiem. Tā kā lielākais vairākums rakstīja, ka grib redzēt Ģirtu Ķesteri, pēdējā reizē uzaicināju viņu,» stāsta Mārtiņš un neslēpj – teātra kolēģus aicinot bieži. «Kamēr ieskrienos, drošāk ir ar savējiem. Kā jau lielākā daļa mana aroda brāļu, arī es šovasar gaidu piedāvājumus vadīt kāzas un citus pasākumus. Man to darīt patiešām patīk,» atzīst Mārtiņš.

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

Lasi citur

 

Noderīgi un interesanti

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs

Santa+