Modeļu aģentūras vadītājs Agris Blaubuks: Nevajag uztraukties par to, ko nevaram kontrolēt

Privātā Dzīve
Gita Vīksne
29. aprīlis
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Instagram
«Mūsu ikdiena aizrit mājās – dzīvojam šodienā un īpaši neplānojam, kā būs rīt vai pēc nedēļas. Tam gluži vienkārši nav jēgas,» PDz saka Kalifornijā dzīvojošais modeļu aģentūras vadītājs Agris Blaubuks.

Modeļu aģentūras Meraki Model vadītājs Agris Blaubuks, kurš kopā ar sievu Lauru un dēlu Gabrielu nu jau kādu laiku dzīvo Kalifornijā, atzīst, ka ģimene pārsvarā uzturas savā dzīvoklī un jūtas labi. «Modeļu aģentūra pilnībā ir paralizēta – visi darbi ir atcelti. Laiku veltu ģimenei. Jā, bizness cieš lielus zaudējumus, bet ceru, ka vīruss ātri paies un mēs atkal varēsim strādāt.»

«Covid-19 ir daudz ko mainījis. Mans birojs ir slēgts, dēls uz skolu neiet, jo arī tā ir slēgta. Gabriels mācās no mājām, un mēs ar sievu piestrādājam par skolotājiem,» teic Agris.

Latvietis atzīst, ka pēdējās nedēļās mainījušies arī viņa iepirkšanās paradumi. «Lai gan pērkam to pašu, ko vienmēr, tagad uz veikalu dodamies reizi piecās dienās. Kad viss sākās, protams, veikalos valdīja panika – cilvēki pirka visu, kas bija plauktos. Tagad ir nomierinājušies, nejūt, ka veikalos kaut kā trūktu,» stāsta Agris.

Latvietis nāk talkā arī ar padomu tautiešiem: «Nevajag uztraukties par to, ko nevaram kontrolēt! Tiem, kas šobrīd ir satraukušies, slīgst depresijā un nezina, ko darīt, es ieteiktu beidzot neko nedarīt. Atslēdziet uz brīdi domāšanu un atbrīvojiet savu prātu! Pametiet visu veco un nevajadzīgo un ļaujiet ienākt jaunai enerģijai.

Priecājieties par to, kas ir, nevis uztraucieties par to, ko varat pazaudēt. Latvieši arī agrāk ir piedzīvojuši lielas pārmaiņām. Mēs esam mācējuši adaptēties jauniem apstākļiem. Arī tagad viss būs kārtībā. Galvenais – nezaudēt radošo burvību, spēku un mieru. Un, protams, mīliet cits citu!»

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

Lasi citur

 

 

Privātā Dzīve

Vairāk

Receptes

Vairāk

Veselība

Vairāk

Ieva

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+